PODosłonami.pl

Agro-Sorb
Yara od 11 01 2019

Coraz bliżej do Targów Sadownictwa i Warzywnictwa – TSW 2018

W dniach 10-11 stycznia 2018 roku odbędzie się w Nadarzynie pod Warszawą kolejna, VIII edycja Targów Warzywnictwa i Sadownictwa TSW. Jest to obecnie największa w naszym kraju impreza branżowa, skupiająca w jednym miejscu producentów owoców i warzyw, ludzi nauki oraz właścicieli firm związanych z ogrodnictwem.

Ze względu na  międzynarodowy zasięg tego wydarzenia, na miejsce spotkania powtórnie wybrano Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, będące największym i najnowocześniejszym centrum wystawienniczo-konferencyjnym tuż przy stolicy. Bliskie sąsiedztwo z Warszawą zapewnia szybki i łatwy dojazd ze wszystkich części Polski, a charakter centrum gwarantuje profesjonalnie przygotowane hale wystawiennicze, duży parking i dogodny rozładunek. Organizatorem Targów jest Oficyna Wydawnicza Oikos Sp. z o.o.

Podczas przyszłorocznych Targów TSW 2018 zgodnie z tradycją lat ubiegłych, kapituła konkursu im. prof. Szczepana A. Pieniążka nagrodzi najbardziej innowacyjne i korzystne dla ogrodnictwa, środowiska i społeczeństwa produkty, maszyny lub usługi (zgłoszenia przyjmowane są do dnia 15 grudnia br. do godziny 10.00). Za cel konkursu obrano promocję i nagrodzenie tych podmiotów przyjaznych środowisku, które w znaczny sposób przyczyniają się do usprawnienia prac ogrodniczych, wpływając na poprawę wyników ekonomicznych gospodarstw.

Organizator przyszłorocznych Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2018 w związku ze wzrastającym zainteresowaniem tego wydarzenia planuje poszerzyć powierzchnię wystawienniczą do 20 000 m2. Ponadto w programie przewidziano również specjalne nowe działy dla szkółkarzy, pszczelarzy i innych producentów działających w obszarze rolnictwa ekologicznego. Mamy nadzieję, że VIII edycja Targów TSW 2018 przyciągnie jeszcze większą liczbę zainteresowanych niż w latach ubiegłych. Więcej informacji na temat warunków uczestnictwa oraz ważne terminy dotyczące tego wydarzenia można sprawdzić na stronie www.tsw.com.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

HortiAdNet