PODosłonami.pl

Cultilene 2
Mularski 3
Yara

Dni Otwarte: Florensis Polska i Gospodarstwa Ogrodnicze Turscy, Szerypo

Florensis to przedsiębiorstwo, którego historia sięga 1941r., obecnie kierowane przez drugie pokolenie rodziny Hamerów. Siedziba główna znajduje się w Hendrik-Ido-Ambacht (Holandia) a biura sprzedaży są zlokalizowane w 5 krajach Europy, w tym w Polsce. Florensis na całym świecie zatrudnia łącznie 2000 pracowników i produkuje ponad 900 mln. sadzonek i rozsad rocznie. W ofercie firmy znajdą Państwo ponad 4000 odmian roślin ozdobnych w tym szeroki wybór roślin rabatowych i balkonowych, bylin, roślin doniczkowych i kwiatów ciętych.

Aby przybliżyć Państwu ofertę Florensis, przygotowaliśmy kolejną edycję Dni Otwartych Florensis Polska. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nas 30 czerwca i 1 lipca 2017 w godzinach 10:00-16:00. Zaprezentujemy naszą bogatą ofertę roślin jednorocznych i bylin w większych pojemnikach. Nowością będą byliny pokazane na zewnątrz w doniczkach produkcyjnych. Podwoiliśmy też liczbę kompozycji wielogatunkowych, które tak dobrze zostały odebrane przez odwiedzających nas w ubiegłym roku, mogą być one inspiracją dla Państwa. Ważnym elementem pokazu będzie również kolekcja pelargonii Toscana z kilkoma nowościami na kolejny sezon.

W tym roku nasze Dni Otwarte połączyliśmy z Dniami Otwartymi Gospodarstw Ogrodniczych V. i R. Turscy, A. i P. Szerypo. Ogrodnictwa te na powietrzni 45000 m2 zajmują się produkcją sadzonek chryzantem, goździków, roślin doniczkowych ozdobnych z liści i doniczkowych kwitnących. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu materiał wyjściowy stanowią rośliny elitarne, dostarczone przez zagranicznych hodowców odmian oraz z laboratorium in vitro. Podczas Dni Otwartych będą mieli Państwo okazję zapoznać się również z ich szeroką ofertą.

Zapraszamy Państwa  po wcześniejszym potwierdzeniu u sprzedawców, w biurze firmy Florensis Polska lub w biurze Gospodarstw Ogrodniczych V. i R. Turscy, A. i P. Szerypo.

Do zobaczenia wkrótce!

Lokalizacja Dni Otwartych:

Gospodarstwa Ogrodnicze Violetta i Ryszard Turscy,

Agnieszka i Paweł Szerypo

Ul. Górna 36 | 95-030 Rzgów

T: +48 42 214 15 35

E: biuro@turscy.pl | www.turscy.pl

 

Florensis Polska

Ul. Hrubieszowska 6a | 01-209 Warszawa

T: +48 22 616 32 63

E: polska@florensis.com | www.florensis.com

FB: www.facebook.com/florensispolska

 

 

Tunele w gospodarstwie Stanisława Stabrawy z Leszczyny

Malinowe z Leszczyny

Stanisław Stabrawa z miejscowości Leszczyna w Małopolsce zajmuje się ogrodnictwem już od 34 lat, odkąd przejął gospodarstwo po rodzicach. Wraz z żoną Elżbietą mieszka w trudnym do budowy obiektów, podgórskim terenie. Uprawę prowadzi w tunelach [...]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

BASF
Program Ochrony Roślin
HortiAdNet