PODosłonami.pl

Cultilene 2
Mularski 3
Yara

Filmowe wspomnienia ze Słowacji – spotkanie z cyklu „Advice to Advisors”

Pod koniec kwietnia na zaproszenie firmy Saint-Gobain Cultilene mieliśmy okazję uczestniczyć w spotkaniu z cyklu „Advice to Advisors” na Słowacji. W ciągu dwóch dni wysłuchaliśmy serii wykładów na temat fizjologicznej roli korzeni oraz zarządzania uprawą poprzez kontrolowanie i regulowanie warunków podłoża. Ciekawym punktem program była wizyta w szklarniach firmy GreenCoop, będącej największym słowackim producentem pomidorów.

W artykule pt. Konferencja dla specjalistów i doradców ds. uprawy pomidorów – Advice to Advisors zamieściliśmy informacje oraz galerię zdjęć ze spotkania. Tym razem zapraszamy Państwa na filmową relację z wydarzenia.

Tematykę omawianą podczas konferencji i wizyty w szklarniach firmy GreenCoop będziemy kontynuować w kolejnych artykułach na portalu oraz w najbliższym numerze czasopisma „Pod Osłonami” (PO4/2017).

Tunele w gospodarstwie Stanisława Stabrawy z Leszczyny

Malinowe z Leszczyny

Stanisław Stabrawa z miejscowości Leszczyna w Małopolsce zajmuje się ogrodnictwem już od 34 lat, odkąd przejął gospodarstwo po rodzicach. Wraz z żoną Elżbietą mieszka w trudnym do budowy obiektów, podgórskim terenie. Uprawę prowadzi w tunelach [...]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

BASF
Program Ochrony Roślin
HortiAdNet