PODosłonami.pl

Cultilene 2
Mularski 3
Yara

Filmowe wspomnienia ze Słowacji – spotkanie z cyklu „Advice to Advisors”

Pod koniec kwietnia na zaproszenie firmy Saint-Gobain Cultilene mieliśmy okazję uczestniczyć w spotkaniu z cyklu „Advice to Advisors” na Słowacji. W ciągu dwóch dni wysłuchaliśmy serii wykładów na temat fizjologicznej roli korzeni oraz zarządzania uprawą poprzez kontrolowanie i regulowanie warunków podłoża. Ciekawym punktem program była wizyta w szklarniach firmy GreenCoop, będącej największym słowackim producentem pomidorów.

W artykule pt. Konferencja dla specjalistów i doradców ds. uprawy pomidorów – Advice to Advisors zamieściliśmy informacje oraz galerię zdjęć ze spotkania. Tym razem zapraszamy Państwa na filmową relację z wydarzenia.

Tematykę omawianą podczas konferencji i wizyty w szklarniach firmy GreenCoop będziemy kontynuować w kolejnych artykułach na portalu oraz w najbliższym numerze czasopisma „Pod Osłonami” (PO4/2017).

Pomidor Cherry Juanita F1

Pomidory koktajlowe i cherry – kolorowa alternatywa

Od niedawna specjalne odmiany pomidorów, przed laty znane właściwie tylko z katalogów lub z wystaw ogrodniczych, znajdują się regularnie w ofercie supermarketów, a nawet sieci dyskontów spożywczych. Pojawiają się także w mniejszych punktach sprzedaży i [...]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dni Ogrodnika
Program Ochrony Roślin
HortiAdNet