PODosłonami.pl

Arysta - Loteria
Agro-Sorb
Yara- Agrotech

Forum „Sukces to kobieta”…

…wykłady, dyskusje oraz warsztaty pod takim hasłem zorganizowano 2 marca w Łaszkowie k. Kalisza. Organizatorami spotkania były Hotel Kristoff oraz firma Volvo Car Kalisz, a inicjatorką wydarzenia – Agnieszka Domagała, zarządzająca hotelem, związana także z branżą ogrodniczą (pani Agnieszka jest córką Anny i Krzysztofa Chenczke – znanych producentów pomidorów szklarniowych, a także właścicieli Hotelu Kristoff). Uczestniczki (i nieliczni uczestnicy) spotkania mieli okazję wysłuchać wystąpień m.in. dziennikarzy znanych z ogólnopolskich mediów (TVN, Twój Styl). Było bardzo ciekawie.

fot. AW

Forum kobiet w Łaszkowie zgromadziło dużą grupę uczestników z okolic Kalisza. W panelu dyskusyjnym, do którego zaproszono kobiety, które odniosły sukces w różnych dziedzinach, swoją receptą na sukces podzieliła się m.in. Anna Chenczke – prowadząca uprawę pomidorów szklarniowych w Skrajni Rychnowskiej. Podkreślała, że sukces w działalności prowadzonej początkowo razem z mężem, a obecnie również wspólnie z dziećmi – Damianem, Agnieszką, Mateuszem i Kamilem – wynika z systematycznej i ciężkiej pracy oraz wytrwałości i determinacji. Wszystko zaczęło się od gospodarstwa rolnego, następnie ogrodnicy postawili na produkcję pomidorów szklarniowych i sukcesywnie rozbudowywali zaplecze szklarniowe. Od kilku lat rodzinny biznes, prowadzony obecnie wspólnie z dziećmi, rozrósł się – dołączyła do niego działalność hotelarska oraz stacje paliw. O ich wspólnym sukcesie najlepiej świadczyć popularność Hotelu Kristoff i fakt, że odbywają się w nim m.in tak ciekawe wydarzenia i cieszą się one dobrą frekwencją.

W panelu dyskusyjnym uczestniczyły także kobiety z Kalisza, które odniosły sukces w innych dziedzinach: Alicja Tchórz – pływaczka, dwukrotna wicemistrzyni Europy, Anna Wrzodak – makijażystka gwiazd estrady i celebrytów (m.in. Dody, Margaret), Elżbieta Magnuszewska – dziennikarka i właścicielka portalu Calisia.pl, a także Malwina Lis – szef marketingu sieci salonów samochodowych Auto Grupa Lis oraz prezes Giełdy Kaliskiej.

Główną atrakcją spotkania były wystąpienia gości specjalnych: Jacka Szmidta – redaktora naczelnego czasopisma Twój Styl oraz dziennikarek telewizji TVN – Doroty Wellman i Agnieszki Jastrzębskiej.

Początek kwitnienia tulipanów w uprawie tunelowej

Mały może lepiej – tulipany w handlu masowym i drobnym

Od dłuższego czasu widoczny jest bardzo wyraźny udział sieci supermarketów w sprzedaży roślin ozdobnych – doniczkowych i ciętych. Szczególny wzrost podaży ma zawsze miejsce przed ważnymi okazjami, takimi jak Dzień Babci i Dzień Dziadka- wówczas [...]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

HortiAdNet