PODosłonami.pl

Agro-Sorb
Yara od 11 01 2019

Horti Flower Show – ważne wydarzenie podczas wystawy Zieleń to Życie. Zapraszamy na filmową relację!

Wystawa Zieleń to Życie to najważniejsze w Polsce wydarzenie dla branży szkółkarskiej, a od niedawna także dla producentów roślin balkonowo-rabatowych i bylin. W tym roku seminarium oraz część ekspozycji pod nazwą Horti Flower Show przyciągnęła wielu zainteresowanych producentów z całej Polski.

W organizację wydarzenia Horti Flower Show zaangażowane były firmy oferujące sadzonki roślin ozdobnych i produkt finalny: Florensis, Vitroflora, Volmary, Syngenta, Plantpol oraz Haubitz. O tym jak doszło do współpracy tych konkurujących na codzień firm mówią Dariusz Śnieg z Vitroflory oraz Tomasz Burda z firmy Florensis. W odcinku prezentujemy nowe, ciekawe odmiany lawendy, szałwii, jeżówek, traw ozdobnych i róż doniczkowych oraz bardzo praktyczne zestawy ziół doniczkowych do różnych dań. Wszystko, co może zainteresować współczesnego miłośnika roślin – posiadacza ogrodu czy balkonu.

Na wystawie nowości było o wiele więcej, najciekawsze z nich wyróżniono podczas wystawy Zieleń to Życie w Konkursie Roślin Nowości. O kulisach konkursu i o samej wystawie mówi Agnieszka Żukowska – szefowa Agencji Promocji Zieleni.

Więcej na temat wydarzeń w artykule Kolekcja korzyści, czyli wystawa Zieleń to Życie

Papryka na pierwszym miejscu (cz. I) – Odmiany i ochrona

Papryka była główną bohaterką seminarium zorganizowanego przez HM.Clause dla producentów tego warzywa. W tym roku odbyło się ono 25 listopada w Potworowie, uczestniczyły w nim również firmy Koppert, Agro Spec, Sumi Agro Poland, Novarbo, Adob [...]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Yuksel Tohum Seeds
HortiAdNet