PODosłonami.pl

Agro-Sorb
Yara

Horti Flower Show – ważne wydarzenie podczas wystawy Zieleń to Życie. Zapraszamy na filmową relację!

Wystawa Zieleń to Życie to najważniejsze w Polsce wydarzenie dla branży szkółkarskiej, a od niedawna także dla producentów roślin balkonowo-rabatowych i bylin. W tym roku seminarium oraz część ekspozycji pod nazwą Horti Flower Show przyciągnęła wielu zainteresowanych producentów z całej Polski.

W organizację wydarzenia Horti Flower Show zaangażowane były firmy oferujące sadzonki roślin ozdobnych i produkt finalny: Florensis, Vitroflora, Volmary, Syngenta, Plantpol oraz Haubitz. O tym jak doszło do współpracy tych konkurujących na codzień firm mówią Dariusz Śnieg z Vitroflory oraz Tomasz Burda z firmy Florensis. W odcinku prezentujemy nowe, ciekawe odmiany lawendy, szałwii, jeżówek, traw ozdobnych i róż doniczkowych oraz bardzo praktyczne zestawy ziół doniczkowych do różnych dań. Wszystko, co może zainteresować współczesnego miłośnika roślin – posiadacza ogrodu czy balkonu.

Na wystawie nowości było o wiele więcej, najciekawsze z nich wyróżniono podczas wystawy Zieleń to Życie w Konkursie Roślin Nowości. O kulisach konkursu i o samej wystawie mówi Agnieszka Żukowska – szefowa Agencji Promocji Zieleni.

Więcej na temat wydarzeń w artykule Kolekcja korzyści, czyli wystawa Zieleń to Życie

Ubiegłoroczna edycja Targów cieszyła się dużym zainteresowaniem (fot. Messe Essen GmbH)

Zbliżają się targi IPM Essen

Najważniejsze dla międzynarodowej branży roślin ozdobnych wydarzenie targowe – IPM Essen w Niemczech – odbędzie się w 2019 roku w dniach 22-25 stycznia. Jak zapowiadają organizatorzy tej imprezy, Messe Essen GmbH, swoją ofertę zaprezentuje wówczas [...]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazera pod szkłem 10
HortiAdNet