PODosłonami.pl

Cultilene pod naglowkiem - nowy
Agro-Sorb
Yara

HortiWizja (odc. 14) – Biologiczna ochrona roślin ozdobnych

W listopadzie firma HORTICO zaprosiła ogrodników na cykl szkoleń z ochrony biologicznej. Podczas spotkań omawiano metody ochrony z wykorzystaniem środków z firmy BIOLINE AgroSciences, która w Polsce jest reprezentowana właśnie przez spółkę przez HORTICO. Zapraszamy na filmową relację ze szkolenia dla producentów roślin ozdobnych.

Podczas szkolenia w Warszawie, zorganizowanego przez firmy HORTICO i BIOLINE AgroSciences, można było poznać sposoby biologicznej ochrony przed szkodnikami m.in. w uprawach róż, chryzantem, poinsecji i innych gatunków.

Tematy zaprezentowane podczas szkolenia:

– Ochrona biologiczna przed wciornastkiem, przędziorkiem i mączlikiem szklarniowym – Paweł Kulas HORTICO

– Program ochrony biologicznej przed głównymi szkodnikami w uprawie róż, chryzantem i poinsecji – Sylwia Domańska BIOLINE

Przed kamery HortiWizji zaprosiliśmy wykładowców – specjalistów z wspomnianych firm: Sylwię Domańską, Josa Knulsta oraz Pawła Kulasa.

Informacji na temat uprawy udzielał właściciel plantacji - Tadeusz Zalewski

Uprawa papryki w podłożu kokosowym – pokaz w uprawie tunelowej

W Ulowie niedaleko Potworowa, w gospodarstwie Tadeusza Zalewskiego 21 lipca spotkali się ogrodnicy zainteresowani bezglebową uprawą papryki w podłożu kokosowym. Dzień Otwarty pod hasłem „Papryka odrywa się od ziemi” zorganizowały firmy Grow Concept – Piotr [...]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ZtZ 2018
HortiAdNet