PODosłonami.pl

HortiWizja (odc. 14) – Biologiczna ochrona roślin ozdobnych

W listopadzie firma HORTICO zaprosiła ogrodników na cykl szkoleń z ochrony biologicznej. Podczas spotkań omawiano metody ochrony z wykorzystaniem środków z firmy BIOLINE AgroSciences, która w Polsce jest reprezentowana właśnie przez spółkę przez HORTICO. Zapraszamy na filmową relację ze szkolenia dla producentów roślin ozdobnych.

Podczas szkolenia w Warszawie, zorganizowanego przez firmy HORTICO i BIOLINE AgroSciences, można było poznać sposoby biologicznej ochrony przed szkodnikami m.in. w uprawach róż, chryzantem, poinsecji i innych gatunków.

Tematy zaprezentowane podczas szkolenia:

– Ochrona biologiczna przed wciornastkiem, przędziorkiem i mączlikiem szklarniowym – Paweł Kulas HORTICO

– Program ochrony biologicznej przed głównymi szkodnikami w uprawie róż, chryzantem i poinsecji – Sylwia Domańska BIOLINE

Przed kamery HortiWizji zaprosiliśmy wykładowców – specjalistów z wspomnianych firm: Sylwię Domańską, Josa Knulsta oraz Pawła Kulasa.

Zrębki drzewne są obecnie najtańszym paliwem, przy wykorzystaniu dobrego pieca można nimi ogrzewać duże obiekty

Wystarczą zrębki drzewne…

… pod warunkiem, że ma się dobry piec. Małgorzata i Edward Belka z Międzybłocia w województwie wielkopolskim specjalizują się w produkcji pomidorów szklarniowych (uprawiają odmianę Barteza F1). Obecnie wraz z synem Damianem i jego partnerką [...]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Program Ochrony Roślin
HortiAdNet