PODosłonami.pl

De Ruiter - pomidory
Yara

Konkurs fotograficzny z Natupolem w roli głównej!

Na początku 2017 roku firma Koppert wprowadziła na rynek nowe, najbardziej zaawansowane technologicznie ule z trzmielami. Technologia, wykorzystująca analizę sposobu widzenia przez trzmiele pozwoliła na wyprodukowanie ula, do którego trzmiele mają znacznie ułatwiony powrót. W związku z tym, firma ogłosiła konkurs z NATUPOLem w roli głównej. Propozycja skierowana jest do producentów używających uli z trzmielami firmy Koppert

Ul Natupol Excel

Na początku 2017 roku firma Koppert wprowadziła na rynek nowe, najbardziej zaawansowane technologicznie  ule z trzmielami. Technologia, wykorzystująca analizę sposobu widzenia przez trzmiele pozwoliła na wyprodukowanie ula, do którego trzmiela mają znacznie ułatwiony powrót. W związku z wprowadzeniem tej innowacji, firma ogłosiła dla swoich Klientów konkurs z NATUPOLem w roli głównej. Propozycja skierowana jest do wszystkich producentów, którzy używają uli z trzmielami z firmy Koppert. Wystarczy zrobić zdjęcie nowych uli: SMART, STANDARD lub EXCEL w swojej uprawie.  Z nadesłanych zgłoszeń, raz w tygodniu  wybierane będą 2 zdjęcia, które będą publikowane w mediach społecznościowych Koppert Biological Systems. Będzie to równoznaczne z zakwalifikowaniem zdjęcia do finału. Jest o co walczyć, bo z finałowych zdjęć zostanie wybranych 10 zwycięzców! Nagrodą główną jest VIP wyjazd na Słowację, gdzie znajduje się największa na świecie fabryka trzmieli, skąd pochodzą ule NATUPOL firmy Koppert.

Zdjęcia można wysyłać na adres natupolgoldenticket@koppert.nl. Do zdjęć powinien być dołączony krótki opis uprawy, nazwisko i nazwa firmy autora oraz kraj, z którego zdjęcie pochodzi. Rozwiązanie konkursu planowane jest na 15 maja 2017 r. Wybór będzie dokonywany na podstawie jakości i unikalności zdjęć.

Każde zgłoszenie musi zawierać oświadczenie: ”I give Koppert Biological Systems permission to use and publicize the images in any form and volume.”, co umożliwi zakwalifikowanie zdjęcia do konkursu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Program Ochrony Roślin
HortiAdNet