PODosłonami.pl

Arysta - Loteria
Agro-Sorb
Yara- Agrotech

Monte Tomato na Mazurach – konferencja marki De Ruiter i partnerów

Marka De Ruiter wraz z partnerami – koncernem Saint-Gobain Cultilene, firmą Haifa, Grupą Mularski oraz Grupą Producentów Rozsad Krasoń – zaprosił ogrodników na konferencję do krainy „Monte Tomato”. Tę „pomidorową górę” wykreowano w miejscowości Siła k. Gietrzwałdu. Oczywiście głównym tematem były pomidory – ich rynek, uprawa, nawożenie… Była to także okazja do podziękowania klientom za wiele lat współpracy – ogrodnikom wręczono wiele dyplomów pamiątkowych. Zapraszamy do obejrzenie galerii zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia. Więcej informacji wkrótce (a tymczasem… trzeba jechać w kolejną pomidorową podróż).

Głównym organizatorem konferencji była marka De Ruiter, reprezentowali ją, od lewej: Franky van Looveren, Wilko Kamerling, Marta Repelewicz-Szybkowska, Katarzyna Tykarska-Duchovska, Anna Wojciechowska i Mateusz Pluta

Głównym organizatorem konferencji była marka De Ruiter, reprezentowali ją, od lewej: Franky van Looveren, Wilko Kamerling, Marta Repelewicz-Szybkowska, Katarzyna Tykarska-Duchovska, Anna Wojciechowska i Mateusz Pluta

Uczestnicy konferencji mieli okazję wysłuchać ciekawych prezentacji przygotowanych przez pracowników De Ruitera oraz gości z firm współorganizujących spotkanie:

W kuluarach była okazja do spotkania wielu znajomych z „pomidorowego świata” i dyskusji. W wydarzeniu uczestniczyli ogrodnicy z całej Polski.

Dyplomy, dyplomy, dyplomy – przedstawiciele marki De Ruiter wyróżnili w ten sposób ogrodników współpracujących z firmą od wielu lat i uprawiających odmiany pomidorów tej marki (m.in. takie odmianowe hity, jak pomidor standardowy Admiro F1 oraz malinowy Tomimaru Muchoo F1). Specjalne wyróżnienia otrzymali także producenci rozsad: Grupa Mularski oraz Grupa Producentów Rozsad Krasoń.

Więcej informacji wkrótce.

X Wystawa Tulipanów w Wilanowie

Już jutro zaczyna się wyjątkowe wydarzenie dla miłośników tulipanów – wystawa w Wilanowie. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na wystawę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

HortiAdNet