PODosłonami.pl

Floramite 2 Arysta
Agro-Sorb
Yara od 11 01 2019

Nowe rozwiązania do biologicznej i chemicznej ochrony warzyw i roślin ozdobnych

W drugiej części filmowej relacji z Dni Ogrodnika w Gołuchowie przedstawiamy kilka nowości z zakresu ochrony chemicznej i biologicznej, prezentowane przez firmy obecne na targach. O rozwiązaniach bezpiecznych dla roślin, konsumentów i dla środowiska opowiadają specjalści z firm Azelis, BASF oraz właściciel firmy Toma Seeds.

W drugiej części HortiWizji z Dni Ogrodnika – Targów Międzynarodowych w Gołuchowie przedstawiamy kilka nowości z dziedziny ochrony roślin.

Firma Azelis promowała m.in. produkt mikrobiologiczny Prestop – o jego działaniu informuje Jacek Ceglarski, reprezentujący dział Agri/Horti tego przedsiębiorstwa.

BASF – koncern znany do niedawna głównie z rozwiązań chemicznych do ochrony roślin zaprezentowała nowy fungicyd Vivando oraz serię preparatów Nemasys, zawierających pożyteczne nicienie, zwalczające szkodniki warzyw, roślin jagodowych i roślin ozdobnych.

Szeroką gamę mikrobiologicznych preparatów do ochrony roślin wprowadza na rynek firma Toma Seeds.

Hazera przejmuje w Polsce dystrybucję nasion HM.Clause

Hazera Poland, polski oddział firmy należącej do Grupy Limagrain, zamierza poszerzyć ofertę wysokiej jakości nasion warzyw. Nowy plan działań w Polsce obejmuje wzmocnienie współpracy wewnątrz międzynarodowego koncernu – dział nasion warzyw Grupy Limagrain (LVS) jest [...]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

HortiAdNet