PODosłonami.pl

Oferta pracy firmy Koppert

Koppert Polska rozwijając się nieustannie przez ostatnie 10 lat na rynku ogrodniczym w Polsce poszukuje nowych pracowników.

Firma poszukuje osób do pracy na następujących stanowiskach:

Key Account Manager

Opis stanowiska:

– opracowanie oraz wdrożenie nowych strategii sprzedaży w spółce, w tym identyfikacja oraz skuteczna komunikacja wartości związanych ze zmianą

– realizacja budżetu sprzedaży poprzez prowadzenie polityki sprzedażowej ukierunkowanej na długofalową, partnerską i rozwojową współpracę z aktualnymi i nowo pozyskanymi Klientami

– stałe podnoszenie kompetencji podległego zespołu oraz budowanie jego zaangażowania

– rozwój podległych procesów wewnętrznych i stałe podnoszenie ich efektywności

– analizowanie otoczenia konkurencyjnego, proponowanie nowych kierunków rozwoju w obszarze sprzedaży

Firma oczekuje:

– kilkuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży ogrodniczej

– kreatywności i determinacji w zakresie poszukiwania optymalnych rozwiązań dla Klientów

– doświadczenia w prowadzeniu zaawansowanych rozmów handlowych w kraju i za granicą

– bardzo dobrych umiejętności prezentacyjnych i negocjacyjnych

– doświadczenia w formułowaniu i wdrażaniu strategii sprzedaży, zarządzaniu zmianą i wprowadzaniu działań wspierających sprzedaż

– skuteczności i odpowiedzialności w realizacji powierzonych zadań

– efektywnego podejścia do zarządzania podległym zespołem

– umiejętności zarządzania czasem oraz konsekwencji w działaniu

– biegłej znajomości j. angielskiego

– doświadczenie w doradztwie z zakresu ochrony roślin pod osłonami lub prowadzenia produkcji ogrodniczej będzie dodatkowym atutem

Specjalista ds. ochrony roślin ozdobnych

– doradztwo z zakresu ochrony roślin ozdobnych oraz zwiększanie udziału produktów firmy Koppert na rynku

– wizytowanie, utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z producentami

– monitorowanie i nadzór nad stosowaniem systemów IPM

– prowadzenie doświadczeń oraz aktywne poszukiwanie rozwiązań

– prowadzenie rozmów handlowych i dostarczanie informacji o produktach

– wspieranie, motywowanie i promowanie dystrybutorów

– przygotowywanie planów działań dla wyznaczonego obszaru w tym budżetowanie kosztów i przychodów

– reprezentowanie firmy na spotkaniach, targach i konferencjach

– efektywnego podejścia biznesowego z pasją do ogrodnictwa i zrównoważonego rozwoju

– co najmniej rocznego doświadczenia w doradztwie z zakresu ochrony roślin pod osłonami lub prowadzenia produkcji ogrodniczej

– aktywnego i przedsiębiorczego podejścia do powierzonych zadań

– zdolności do optymalizacji pracy nastawionej na kompleksową obsługę klientów z zakresu ochrony roślin

– biegłej znajomość j. angielskiego

– bardzo dobrych umiejętności negocjacyjnych

– doświadczenie z biologiczną ochroną roślin będzie dodatkowym atutem

Koppert Polska oferuje:

– możliwość rozwoju zawodowego w najnowocześniejszej firmie zajmującą się biologiczna ochroną i zapylaniem roślin

– przyjazne środowisko pracy oraz interesujący zakres zadań i obowiązków

– możliwość rozwoju zawodowego, między innymi poprzez udział w w projektach międzynarodowych

– stabilne warunki zatrudnienia

Zakres terytorialny: cała Polska

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: info@koppert.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska.

Firma zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami oraz dochowania tajemnicy złożonych aplikacji.

Zrębki drzewne są obecnie najtańszym paliwem, przy wykorzystaniu dobrego pieca można nimi ogrzewać duże obiekty

Wystarczą zrębki drzewne…

… pod warunkiem, że ma się dobry piec. Małgorzata i Edward Belka z Międzybłocia w województwie wielkopolskim specjalizują się w produkcji pomidorów szklarniowych (uprawiają odmianę Barteza F1). Obecnie wraz z synem Damianem i jego partnerką [...]