PODosłonami.pl

Arysta - Loteria
Agro-Sorb
Yara- Agrotech

Nie pozwól wirusowi mozaiki pepino zniszczyć Twojego plonu. Chroń swoją uprawę pomidorów już teraz!

Przez zastosowanie preparatu PMV®-01, Biobest oferuje kompletne rozwiązanie problemu ochrony pomidorów przed stratami powodowanymi przez wirus mozaiki pepino (PepMV). PMV®-01 to szczepionka roślinna, zarejestrowana w Polsce jako środek ochrony roślin, zapobiegająca infekcji wirusem PepMV w Twojej szklarni. Tylko jedna aplikacja na początku uprawy pozwala na ochronę roślin pomidorów przez cały sezon.

szczepionka PMV-01 przeciw wirusowi mozaiki pepino

PepMV niesie ryzyko utraty dużej części plonów w produkcji pomidorów na całym świecie. Typowe objawy w postaci marmurkowatości owoców znacznie obniżają ich wartość rynkową. Dodatkowo, oprócz obniżenia jakości, znaczącej redukcji ulega również plon pomidorów. W sumie straty wynoszą zwykle od 20 do 30%.

Specjaliści firmy Biobest, poprzez swoje działanie i wiedzę, starają się pomóc producentom w uzyskaniu wysokich plonów. Dlatego zobowiązani jesteśmy chronić wasze uprawy przed wirusem mozaiki pepino, a tym samym zabezpieczać ich pełny potencjał plonowania. Bezpieczeństwo i efektywność działania PMV®-01 są niezaprzeczalne, potwierdzone w czasie 7 lat stosowania w praktyce na ponad 4500 ha w Europie i Maroku. Wysoką jakość i zaufanie do naszego preparatu gwarantuje pełna rejestracja środka ochrony roślin w UE (Aneks I) oraz rejestracja krajowa (Aneks III).

Szczepionka PMV®-01 produkowana jest w Belgii przez firmę DCM (De Ceuster Meststoffen NV) i dystrybuowana w Polsce przez Biobest Group NV. Ścisła kontrola jakościowa procesu produkcji prowadzona przez DCM zapewnia najwyższe wymagane standardy. Niezwykle ważny jest również fakt, że poddajemy badaniom wasze rośliny przed i po szczepieniu. Eksperci z firmy Biobest pomogą wam na każdym etapie procesu szczepienia. Wspólnie zlikwidujemy niebezpieczeństwo strat powodowanych przez PepMV w waszej uprawie.

Skontaktuj się z nami już dzisiaj i zostaw obawy o wirusie mozaiki pepino za sobą:

Koen Van Elsen – koen.vanelsen@biobestgroup.com (Biobest Belgium nv, język angielski)

Janusz Piątkowski – biopartner@biopartner.com.pl (Biopartner Sp. z o.o., język polski i angielski)

Początek kwitnienia tulipanów w uprawie tunelowej

Mały może lepiej – tulipany w handlu masowym i drobnym

Od dłuższego czasu widoczny jest bardzo wyraźny udział sieci supermarketów w sprzedaży roślin ozdobnych – doniczkowych i ciętych. Szczególny wzrost podaży ma zawsze miejsce przed ważnymi okazjami, takimi jak Dzień Babci i Dzień Dziadka- wówczas [...]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

HortiAdNet