PODosłonami.pl

Cultilene 2
Mularski 3
Yara

Ciekawa praca w międzynarodowej firmie – Royal Brinkman

Interesuje Cię kariera w ogrodnictwie? Ciekawa praca czeka na Ciebie w tyskim oddziale międzynarodowej firmy Royal Brinkman!

Royal Brinkman to holenderska firma z ponad 130 letnim doświadczeniem w branży ogrodniczej. Obecnie do oddziału w Tychach poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent handlowy

Zakres obowiązków:

– kompleksowa obsługa klienta w tym: sprzedaż, obsługa sklepu internetowego, itp.

Wymagania:

– umiejętności sprzedażowe,

– komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji z klientem,

– dobra organizacja pracy,

– chęć uczenia się,

– język angielski min. komunikatywny,

– znajomość branży ogrodniczej,

– wysoka kultura osobista,

– prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

– doświadczenie w sprzedaży,

– wykształcenie min. średnie ogrodnicze,

– wykształcenie lub doświadczenie w zakresie biologicznej ochrony roślin.

Oferujemy:

– pracę w międzynarodowej firmie,

– umowę o pracę,

– dogodne godziny pracy,

– możliwość rozwoju.

Miejsce pracy:

Tychy, ul. Katowicka 38

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij nam swój list motywacyjny i CV na adres: tychy@brinkman.pl