PODosłonami.pl

Agro-Sorb
Yara od 11 01 2019

Ruszył „serial” Tomato Academy, odc. 1 – Aktywny klimat w uprawie pomidorów

Firmy Syngenta, Saint-Gobain Cultilene oraz partnerzy zapraszają na cykl filmów na temat uprawy pomidorów szklarniowych. Pierwszy odcinek jest poświęcony aktywnemu klimatowi w szklarniach. Światło – jak zapewnić najlepsze warunki świetlne dla uprawianych roślin pomidora? O tym i innych czynnikach wpływających na uprawę mówią specjaliści z ww. firm – Marek Sowa i Wojciech Juńczyk. Swoją uprawę zaprezentowali państwo Krzywy z Zielonej Łąki w okolicach Kalisza.

Na Podoslonami.TV zaczynamy emisję nowego cyklu filmów poświęconych uprawie pomidorów szklarniowych, realizowanych przez Tomato Academy – projekt realizowany przez firmę Syngenta. Odcinki zostały przygotowane wspólnie z firmą Saint Gobain Cultilene.

Tym razem specjaliści z ww. firm – Marek Sowa i Wojciech Juńczyk – mówią na temat znaczenia światła w uprawie pomidorów i sposobów zapewnienia jak najlepszych warunków świetlnych w szklarni. Wiele jest też na temat fizjologicznych podstaw produkcji roślinnej (omówiono przebieg fotosyntezy i rolę światła w tym procesie). Kolejne zagadnienie poruszane w odcinku to aktywny klimat.

Zapraszamy do oglądania:)

Papryka na pierwszym miejscu (cz. I) – Odmiany i ochrona

Papryka była główną bohaterką seminarium zorganizowanego przez HM.Clause dla producentów tego warzywa. W tym roku odbyło się ono 25 listopada w Potworowie, uczestniczyły w nim również firmy Koppert, Agro Spec, Sumi Agro Poland, Novarbo, Adob [...]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Yuksel Tohum Seeds
HortiAdNet