PODosłonami.pl

De Ruiter - pomidory
Yara

Targi Gardenia 2017 już niebawem!

„Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, które w dniach 2-4 marca odbędą się w Poznaniu, to wydarzenie biznesowe umożliwiające dotarcie z przekazem promocyjnym na temat oferty ogrodniczej do prawie 30 000 zwiedzających” – podkreślają organizatorzy (Międzynarodowe Targi Poznańskie). Dodają oni, że przeszło 12 000 osób z tej puli to profesjonaliści, osoby decyzyjne wyższego szczebla, gotowe do nawiązania kontraktów handlowych.

W pierwszym tygodniu marca na teranie nowoczesnego kompleksu Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się 11. edycja Gardenii, fot. A. Cecot

Zwiedzający i wystawcy targów Gardenia

W gronie tym spotkać można m.in. przedstawicieli hurtowni, centrów i sklepów ogrodniczych oraz marketów (DIY), osoby odpowiedzialne za tereny zieleni miejskiej, właścicieli gospodarstw ogrodniczych oraz kwiaciarń, a także miłośników roślin.

Jakub Patelka, dyrektor projektu GARDENIA jest przekonany, że tegoroczna, 11. edycja tych targów będzie bardzo udana. Podkreśla, że wystawcy licznie zgłosili swój udział w tym wydarzeniu przeszło 600 firm weźmie udział w targach, doceniając zarówno stronę organizacyjną imprezy, jak i promocyjną. – Podczas przygotowań do nadchodzących targów staramy się stworzyć jak najlepsze warunki do pozyskiwania przez wystawców nowych klientów – podkreśla J. Patelka.

Działy, produkty, nagrody

Po raz kolejny przewidziano logiczny podział tematyczny na następujące działy: rośliny, tereny zieleni, technika. W roślinnej części targów dominował będzie, jak zwykle, materiał szkółkarski, ale nie zabraknie gatunków z innych grup uprawowych.

Szczególną uwagę zwiedzających zwrócą zapewne na produkty oznaczone znakiem NOWOŚCI oraz te nagrodzone Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich – statuetki zostaną wręczone zwycięzcom podczas otwarcia targów 2 marca.

Po raz drugi zostanie przeprowadzony konkurs GRAND PRIX GARDENII, skierowany do producentów roślin – wystawców tegorocznej edycji targów. Do wygrania są nagrody w trzech kategoriach: ● wybór sądu konkursowego, ● wybór internetowy, ● wybór zwiedzających. Każdy laureat ma otrzymać pakiet korzyści, w tym szeroką promocję wyróżnionej rośliny.

Wydarzenia towarzyszące targom Gardenia

Jak co roku, będzie ich wiele. Na przykład odbędzie się seminarium z cyklu „Miejska Sztuka Ogrodowa” – jego tematem przewodnim będzie „Przestrzeń dla zieleni”.

Niektórzy wystawcy wykorzystają targi Gardenia nie tylko, by zademonstrować swoją ofertę na stoisku, ale również, przy okazji przekazać im większą porcję wiedzy podczas seminarium.

Goście Gardenii będą też mogli dodatkowo zwiedzić Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych Special DAYS, oferujące m.in. pokazy, warsztaty, konkursy florystyczne.

Przypominamy migawki z ubiegłorocznych targów Gardenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Program Ochrony Roślin
HortiAdNet