PODosłonami.pl

De Ruiter - baner 2
Agro-Sorb
Yara od 11 01 2019

Uroczyste otwarcie Centrum Doświadczalnego w Bleiswijk

W marcu uroczyście otwarto Centrum Doświadczalne firmy De Ruiter w Bleiswijk w Holandii. Demonstracyjne szklarnie wyposażone są w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. W szklarni znajduje się ponad 300 odmian, uprawianych z doświetlaniem lub bez. To zaplecze doświadczalne pozwoli De Ruiterowi wspierać ogrodników w rozwijaniu ich biznesów.

Goście podczas uroczystego otwarcia Centrum Doświadczalnego De Ruiter w Bleiswijk w Holandii

Goście podczas uroczystego otwarcia Centrum Doświadczalnego De Ruiter w Bleiswijk w Holandii, fot. De Ruiter

Uroczystość otwarcia była planowana wcześniej, ale trąba powietrzna, jaka przeszła nad okolicą zniweczyła te plany. Wskutek wichury na początku bieżącego roku, 3 stycznia, zostało zniszczone szkło I po dokładnej ocenie uszkodzeń zapadła decyzja o przesunięciu uroczystości na 22 marca.

W porannej inauguracji centrum uczestniczyło 100 gości, w tym wielu liderów produkcji warzyw szklarniowych z Holandii i zagranicy oraz główni menedżerowie z koncernu Monsanto. Uczestnicy wydarzenia zwiedzili szklarnie doświadczalne oraz De Ruiter Market – wystawę odmian pomidorów, papryki i ogórków hodowli firmy. Mogli się również zapoznać z etapami procesu hodowli komercyjnych odmian warzyw.

Większe grupy ogrodników miały okazję odwiedzić Centrum Doświadczalne firmy De Ruiter oraz ekspozycję odmian po południu. Mogli także zobaczyć doświetlaną doświadczalną uprawę ponad 300 odmian w pełnej iluminacji.

Klienci De Ruitera, którzy chcieliby odwiedzić doświadczalne szklarnie mogą umawiać się na wizyty z menedżerami firmy. Można także zaplanować wizytę podczas Dni Otwartych 6 czerwca lub 5 września br. Centrum znajduje się z miejscowości Bleiswijk, przy ulicy Narcissenweg 2 (2665 NA Bleiswijk, Holandia).

Pracownicy firmy De Ruiter prezentują owoce odmian pomidorów z portfolio firmy, fot. De Ruiter

Pracownicy firmy De Ruiter prezentują owoce odmian pomidorów z portfolio firmy, fot. De Ruiter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Syngenta Scorpion
HortiAdNet