PODosłonami.pl

Agro-Sorb
Yara

Współpraca w dziedzinie doświetlania i kontroli parametrów uprawy

Dyrektor zarządzający Light4Food – Rene van Haeff – oraz kierownik działu sprzedaży dla sektora ogrodniczego firmy Priva – Jaco de Vries – zawarli porozumienie w zakresie współpracy. Stworzenie tego partnerstwa jest odpowiedzią na nieustanie rozwijającą się działalność w sektorze osłon.

W ofercie firmy Light4Food są m.in. wózki wyposażone w LED-y do doświetlania roślin

W ofercie firmy Light4Food są m.in. wózki wyposażone w LED-y do doświetlania roślin

Light4Food

Firma Light4Food koncentruje swoje działania wyłącznie na kwestiach i zagadnieniach związanych z uprawami w zamkniętych pomieszczeniach i pod osłonami na terenie Europy oraz w innych częściach świata, proponując gotowe rozwiązania począwszy od koncepcji aż po montaż. Firma zajmuje się także badaniami w zakresie uprawy roślin oraz wspiera hodowców zajmujących się uprawą szklarniową. Light4Food brała udział w realizacji wielu projektów, gdzie odpowiadała za m.in. mobilne komory klimatyczne czy testy urządzeń wykorzystywanych przez producentów warzyw szklarniowych. W jej ofercie znajdują się m.in. górne i międzyrzędowe lampy LED, wózki produkcyjne wyposażone w lampy LED, instalacje z zakresu tzw. ogrodnictwa miejskiego itp.

Obecnie wśród klientów Light4Food jest wiele podmiotów, które są uznawane za pionierów w sektorze nasiennym czy w produkcji żywności, a więc firma ta posiada wiedzę obejmującą wszystkie etapy procesu uprawy od nasion aż po tzw. produkt końcowy,  przez co może świadczyć zoptymalizowane usługi doradcze i wspierać klientów w optymalnym wykorzystywaniu oferowanych przez siebie produktów.

Priva

Z kolei Priva zajmuje się innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie kontroli klimatu oraz procesami związanymi z zarządzaniem w branży ogrodniczej, posiada dużą wiedzę na temat rozwiązań irygacyjnych i oświetleniowych stosowanych w ogrodnictwie, a także na temat optymalnych rozwiązań w zakresie kontroli klimatu.

Połączenie doświadczeń obu firm może mieć ogromne znaczenie dla sektora ogrodnictwa  szklarniowego. Light4Food jest partnerem idealnym dla Privy i vice-versa. Dzięki zawartemu partnerstwu firmy  mogą wzmocnić swoją pozycję na krajowym i międzynarodowym rynku.

Syngenta Flowers – nowy asortyment dalii

W dniu 17 kwietnia 2018 firma Syngenta Flowers ogłosiła osiągnięcie porozumienia ze spółką Verwer Dahlia BV co do nabycia asortymentu dalii tego hodowcy i jego programu hodowlanego. Podano, że finalizacja transakcji planowana jest w najbliższych [...]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Florensis -praca
HortiAdNet