PODosłonami.pl

Zdrowy, polski poczęstunek na powitanie

Stowarzyszenie Producentów Pomidorów i Ogórków pod Osłonami od 25 do 28 września br. uczestniczyło w targach Invest Hotel w Poznaniu, promując wśród grupy HoReCa nowy trend. Polega on na zapewnieniu zdrowego, polskiego poczęstunku powitalnego (welcome gift) w postaci elegancko wyeksponowanych polskich pomidorów.

Promocja polskich pomidorów na targach HoReCa

Promocja polskich pomidorów na targach HoReCa

Nowy poczęstunek spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających stoisko, gdzie szczegółowo omawiano ideę projektu, przedstawiano przykładowe kompozycje z różnych odmian pomidorów oraz zapewniono pomidorowy poczęstunek, potwierdzający słowa o bogactwie smakowym pomidorów. Przedostatniego dnia targów dodatkowo została wygłoszona krótka, aczkolwiek merytorycznie rzeczowa prelekcja o projekcie.

Licznie przybyli przedstawiciele grupy HoReCa po zapoznaniu się z nowym trendem witania gości, wyrażali głębokie zainteresowanie projektem oraz popierali pomysł kultywowania zdrowego trendu życia, zdrowego odżywiania oraz zdrowego, indywidualnego i niebanalnego witania gości hotelowych.

Przystępując do projektu: Zdrowy, polski „welcome gift” branża hotelarska zyska dodatkowe atuty, a tym samym może zapewnić pozytywne odczucia swoim gościom.

Zrębki drzewne są obecnie najtańszym paliwem, przy wykorzystaniu dobrego pieca można nimi ogrzewać duże obiekty

Wystarczą zrębki drzewne…

… pod warunkiem, że ma się dobry piec. Małgorzata i Edward Belka z Międzybłocia w województwie wielkopolskim specjalizują się w produkcji pomidorów szklarniowych (uprawiają odmianę Barteza F1). Obecnie wraz z synem Damianem i jego partnerką [...]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Program Ochrony Roślin
HortiAdNet