PODosłonami.pl

Agro-Sorb
Yara

Zdrowy, polski poczęstunek na powitanie

Stowarzyszenie Producentów Pomidorów i Ogórków pod Osłonami od 25 do 28 września br. uczestniczyło w targach Invest Hotel w Poznaniu, promując wśród grupy HoReCa nowy trend. Polega on na zapewnieniu zdrowego, polskiego poczęstunku powitalnego (welcome gift) w postaci elegancko wyeksponowanych polskich pomidorów.

Promocja polskich pomidorów na targach HoReCa

Promocja polskich pomidorów na targach HoReCa

Nowy poczęstunek spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających stoisko, gdzie szczegółowo omawiano ideę projektu, przedstawiano przykładowe kompozycje z różnych odmian pomidorów oraz zapewniono pomidorowy poczęstunek, potwierdzający słowa o bogactwie smakowym pomidorów. Przedostatniego dnia targów dodatkowo została wygłoszona krótka, aczkolwiek merytorycznie rzeczowa prelekcja o projekcie.

Licznie przybyli przedstawiciele grupy HoReCa po zapoznaniu się z nowym trendem witania gości, wyrażali głębokie zainteresowanie projektem oraz popierali pomysł kultywowania zdrowego trendu życia, zdrowego odżywiania oraz zdrowego, indywidualnego i niebanalnego witania gości hotelowych.

Przystępując do projektu: Zdrowy, polski „welcome gift” branża hotelarska zyska dodatkowe atuty, a tym samym może zapewnić pozytywne odczucia swoim gościom.

Papryka jednolicie wybarwiona zdecydowanie lepiej się prezentuje

Równomierne wybarwianie owoców papryki i pomidora

Jednym z ważnych czynników przyciągających klientów i wpływającym na efektywną sprzedaż pomidorów czy papryki jest jednolita barwa owoców. W dużym stopniu jest ona związana z doborem odpowiedniej odmiany, wykazującej przydatność do uprawy w danych warunkach [...]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ZtZ 2018
HortiAdNet