PODosłonami.pl

Agro-Sorb
Yara

ZIELEŃ TO ŻYCIE – 25 lat dla promocji roślin i branży

Jubileuszowa 25. edycja Międzynarodowej Wystawy ,,ZIELEŃ TO ŻYCIE” już niebawem. W dniach 31 sierpnia – 2 września w Warszawie w EXPO XXI po raz kolejny spotkają się przedstawiciele zielonego sektora – producenci, dostawcy, handel i wykonawcy. Tegoroczne hasło ODETCHNIJ ZIELENIĄ ma dwa konteksty – przede wszystkim ekologiczny, w którym zieleń ma istotny wpływ na jakość powietrza i klimatu, a także ten związany z relaksem i odpoczynkiem.

Obecność na targach potwierdziło  blisko 300 firm z Polski i kilkunastu krajów Europy, Ameryki Południowej i Afryki. Szeroko pojętą branżę ogrodniczą reprezentować będą producenci roślin ozdobnych i owocowych do terenów zewnętrznych i wnętrz, dostawcy techniki, sprzętu, wsparcie produkcji i sprzedaży. Dwa pierwsze dni przeznaczone są dla profesjonalistów. Bogaty program wydarzeń towarzyszących dedykowany będzie producentom roślin, handlowi ogrodniczemu, projektantom i wykonawcom zieleni, a także florystom (seminaria, konferencje, pokazy).  W Konkursie Roślin Nowości rywalizować będą najlepsze rośliny – eskpozycja nowości w Holu Głównym.

Prelekcje

W pierwszym dniu w ramach seminarium WIEDZA DLA HANDLU zaproszeni eksperci przedstawią najnowsze trendy w sprzedaży detalicznej. Opowiedzą jak dobrze zorganizować sklep, centrum ogrodnicze, aby wzmocnić efekty sprzedażowe, a zwłaszcza jak wpływać na emocje kupujących poprzez ekspozycje towarów i roślin. Wśród prelegentów dr Marek Borowiński – tzw. „Shop Doctor” i Katarzyna Łazucka- Cegłowska. Dla szkółkarzy i ogrodników także 31 sierpnia odbędą się prelekcje dotyczące efektywnego nawadniania, asortymentu bylin, ochrony roślin i bezpieczeństwa w dostawach roślin.

Flower Expo Polska

Kwiaty cięte i doniczkowe oraz akcesoria florystyczne ponownie zaprezentowane zostaną pod szyldem Flower Expo Polska – w Hali 4. W strefie pokazów codziennie z innym programem zaprezentują się szkoły florystyczne oraz mistrzowie florystyki z Polski, Holandii, Rosji i Litwy. W programie także branżowe seminaria na temat trendów i promocji.

Greenery

Nowością tegorocznej edycji będzie Greenery – hurtowa platforma sprzedaży roślin – nowy kanał dystrybucyjny skierowany dla branżowych kupujących.  Nowy projekt zajmie 1800 m i zaprezentuje ponad 1000 pozycji asortymentowych, których zamówienia będzie można dokonać nowoczesny i łatwy sposób.

Rejestracja dla branżowych gości i szczegóły programu na stronie www.zielentozycie.pl

Serdecznie zapraszają organizatorzy: Agencja Promocji Zieleni Sp. z o.o. i Związek Szkółkarzy Polskich.

 

Czytaj też: http://www.podoslonami.pl/zielen-to-zycie-2017-srebrny-jubileusz/

Papryka jednolicie wybarwiona zdecydowanie lepiej się prezentuje

Równomierne wybarwianie owoców papryki i pomidora

Jednym z ważnych czynników przyciągających klientów i wpływającym na efektywną sprzedaż pomidorów czy papryki jest jednolita barwa owoców. W dużym stopniu jest ona związana z doborem odpowiedniej odmiany, wykazującej przydatność do uprawy w danych warunkach [...]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ZtZ 2018
HortiAdNet