PODosłonami.pl

Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

HortiWizja. Pomidor Katy Rose F1 – wczesny i smaczny

Ciekawą propozycją wśród odmian pomidorów malinowych jest Katy Rose z firmy HM.Clause, wyhodowana przez polską hodowczynię – Katarzynę Grabkę. Odmiana Katy Rose wyróżnia się wczesnością i dobrą jakością owoców – nie są podatne na suchą zgniliznę wierzchołków owoców i powstawanie niewybarwionych plam, prezentują się atrakcyjnie i są smaczne. Odmianę pomidora malinowego Katy Rose uprawia w swoich szklarniach ogrodnik z miejscowości Glina – Paweł Zyśk.

Pomidor Katy Rose F1 w uprawie p. Pawła Zyśka

Paweł Zyśk z miejscowości Glina w województwie mazowieckim zajmuje się uprawą pomidorów szklarniowych. Malinowym hitem w jego uprawie jest odmiana Katy Rose F1 z firmy HM.Clause. Ogrodnik dzieli się swoimi doświadczeniami z uprawy tej odmiany, ceni ją za wczesność i dobrą dynamikę plonowania.

Wysoka jakość owoców Katy Rose!

Zdaniem Pawła Zyśka Katy Rose wyróżnia się dobrą jakością owoców – nie są podatne na suchą zgniliznę wierzchołków owoców, nie mają skłonności do tworzenia żółtych niewybarwionych plam. Wczesność, wysoka jakość owoców, łatwość w uprawie – z tych m.in. względów Paweł Zyśk określa odmianę pomidora malinowego Katy Rose jako jego ulubioną. Cenią ją również jego klienci.

W najnowszym odcinku HortiWizji zapraszamy na filmową relację ze szklarni pana Pawła!

Truskawki z Gospodarstwa Rolnego Maruszewski wyróżniają się pięknym wyglądem i doskonałym smakiem

Truskawki w tunelach

Producenci z Gospodarstwa Rolnego Maruszewski z Lubelszczyzny uprawiają truskawki na powierzchni 4 ha. Ponad 1 ha stanowią uprawy wczesne, prowadzone w tunelach foliowych firmy Haygrove. Produkowane truskawki wyróżniają się wysoką, powtarzalną jakością oraz wyjątkowym smakiem. [...]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

HortiAdNet