PODosłonami.pl

HAZERA 2
Agro-Sorb
Yara od 11 01 2019

Nowy, lecz znany specjalista w Roam Technology

W ostatnim czasie kilku znanych w Polsce specjalistów z firm związanych z ogrodnictwem szklarniowym zmieniło pracodawców, nadal jednak pozostają w branży ogrodniczej. W czerwcu do ekipy belgijskiej firmy Roam Technology NV (oferującej środek Huwa San TR50) dołączył Ivan Casteels, który zasilił szeregi działu rozwoju biznesu.

Ivan Casteels, do niedawna pracownik Saint-Gobain Cultilene zasilił niedawno zespół firmy Roam Technology

Ivan Casteels, do niedawna pracownik Saint-Gobain Cultilene, zasilił niedawno zespół firmy Roam Technology

Wcześniej wspomniany specjalista był pracownikiem koncernu Saint-Gobain Cultilene, w którym ostatnio pełnił funkcję menedżera na rejon Azji, Oceanii, Bliskiego Wschodu, oraz krajów rozwijających się. Wcześniej obszarem jego działania była m.in. Europa, również Wschodnia (odwiedzał m.in. Polskę), kraje bałkańskie, a także Kanada i Meksyk.

W nowej firmie Ivan Casteels będzie wspierał i zarządzał działaniami związanymi ze sprzedażą i poszerzaniem rynków zbytu. Tom Vermeulen, dyrektor Roam Technology Group stwierdził, że bardzo miło jest im powitać Ivana w zespole. Dla nowej firmy bardzo cenne jest jego doświadczenie we współpracy z dilerami aktywnymi w biznesie ogrodniczym na świecie w połączeniu z jego wiedzą techniczną i znajomością branży. Ivan Casteels będzie prowadzić techniczną załogę odpowiedzialną za eksport i pełnić rolę eksperta wspierającego współpracę z partnerami i klientami firmy na całym świecie. Założeniem jest nie tylko zwiększenie sprzedaży, ale także podniesienie poziomu obsługi klienta na najwyższy poziom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

HortiAdNet