PODosłonami.pl

Agro-Sorb
Yara od 11 01 2019

Nowy, lecz znany specjalista w Roam Technology

W ostatnim czasie kilku znanych w Polsce specjalistów z firm związanych z ogrodnictwem szklarniowym zmieniło pracodawców, nadal jednak pozostają w branży ogrodniczej. W czerwcu do ekipy belgijskiej firmy Roam Technology NV (oferującej środek Huwa San TR50) dołączył Ivan Casteels, który zasilił szeregi działu rozwoju biznesu.

Ivan Casteels, do niedawna pracownik Saint-Gobain Cultilene zasilił niedawno zespół firmy Roam Technology

Ivan Casteels, do niedawna pracownik Saint-Gobain Cultilene, zasilił niedawno zespół firmy Roam Technology

Wcześniej wspomniany specjalista był pracownikiem koncernu Saint-Gobain Cultilene, w którym ostatnio pełnił funkcję menedżera na rejon Azji, Oceanii, Bliskiego Wschodu, oraz krajów rozwijających się. Wcześniej obszarem jego działania była m.in. Europa, również Wschodnia (odwiedzał m.in. Polskę), kraje bałkańskie, a także Kanada i Meksyk.

W nowej firmie Ivan Casteels będzie wspierał i zarządzał działaniami związanymi ze sprzedażą i poszerzaniem rynków zbytu. Tom Vermeulen, dyrektor Roam Technology Group stwierdził, że bardzo miło jest im powitać Ivana w zespole. Dla nowej firmy bardzo cenne jest jego doświadczenie we współpracy z dilerami aktywnymi w biznesie ogrodniczym na świecie w połączeniu z jego wiedzą techniczną i znajomością branży. Ivan Casteels będzie prowadzić techniczną załogę odpowiedzialną za eksport i pełnić rolę eksperta wspierającego współpracę z partnerami i klientami firmy na całym świecie. Założeniem jest nie tylko zwiększenie sprzedaży, ale także podniesienie poziomu obsługi klienta na najwyższy poziom.

W tym roku Targi Sadownictwa i Warzywnictwa obchodziły jubileusz 10-lecia

TSW 2020 – jubileuszowo i rekordowo!

Kilka dni temu, 15 i 16 stycznia, w centrum wystawienniczym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbyła się X jubileuszowa edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa – TSW 2020. Organizatorem wydarzenia już po raz ósmy była Oficyna [...]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Agritech 2020 baner 10
HortiAdNet