PODosłonami.pl

Cultilene2020_lipiec
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

De Ruiter bardzo DZIĘKUJE

Dzisiaj nasiona, jutro żywność. To odpowiedzialność, jaką De Ruiter, producent nasion bierze na siebie. Tą odpowiedzialność dzielimy ze wszystkimi profesjonalistami w branży, szczególnie producentami rozsad i warzyw.

Nieustająco udoskonalamy odmiany

Dla De Ruiter tworzenie nowych odmian warzyw to podstawa. Rynek, w tym konsumenci, potrzebują ogórków i pomidorów, odpowiadającym wymaganiom w zakresie smaku, przydatności do spożycia i oczywiście odporności na obecne zagrożenia mogące wpływać na plon. Poprzez ciągłe ulepszanie odmian De Ruiter przyczynia się do zaopatrzenia świata w żywność – teraz i w przyszłości.

Partnerzy

Huib Koerts (De Ruiter Commercial Lead):

– Producenci są dla nas ważnymi partnerami, szczególnie jeśli chodzi o testy nowych odmian. Wspólnie korzystamy z nowych, cyfrowych i bezpiecznych sposobów komunikacji, dzięki czemu możemy dzielić się naszymi osiągnięciami i nieustająco ulepszać odmiany. W pełni doceniamy wysiłki producentów warzyw i dziękujemy im za ich wkład w zdrową i produktywną przyszłość.

Kreatywność branży warzywnej w nawiązywaniu kontaktów ze wszystkimi partnerami w łańcuchu jest niezrównana. W De Ruiter mamy głęboki szacunek dla wszechstronności producentów warzyw, rozsad, doradców i innych specjalistów w zakresie wzajemnych interakcji zarówno z nami, jak i wszystkimi sektorami branży.

Huib kontynuuje:

– De Ruiter serdecznie DZIĘKUJE wszystkim ciężko pracującym profesjonalistom zajmującym się warzywami, którzy pozostają silni w tych trudnych czasach. W tym video pracownicy De Ruiter z regionu EMEA mówią: dziękuję, kontynuujcie wspaniałą pracę, bądźcie bezpieczni i zdrowi!

***

O De Ruiter®

De Ruiter® produkuje nasiona pomidorów, ogórków, papryki, bakłażana i podkładek do uprawy szklarniowej. De Ruiter® pomaga producentom warzyw pod osłonami w dostarczaniu najlepszych produktów na rynku. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź www.deruiterseeds.com.

Drogę owoców z plantacji na talerz zaprezentował Mikołaj Rey

Superowoce – z plantacji na talerze

W ramach kampanii „Czas na polskie superowoce!” realizowanej przez Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw we współpracy ze stowarzyszeniami branżowymi pod koniec czerwca zorganizowano kulinarne pokazy z wykorzystaniem polskich owoców jagodowych – truskawek, malin [...]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ZtZ 2020
HortiAdNet