Firma Lidia Horti-Logistic obchodzi jubileusz 25-lecia!

PODosłonami.pl

De Ruiter baner 2
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Jubileusz 25-lecia firmy „Lidia”

Drodzy Państwo, już za kilka dni w kalendarzu pojawi się data dla nas szczególna. Dokładnie 1 lipca 2020 roku obchodzić będziemy 25-lecie istnienia firmy. Ten okrągły jubileusz skłania nas do refleksji, podsumowań i analizy osiągnięć naszej wieloletniej pracy.

Właściciele firmy Lidia Horti-Logistic - od lewej Krzysztof, Lidia i Mirosław Gimlowie

Właściciele firmy Lidia Horti-Logistic - od lewej Krzysztof, Lidia i Mirosław Gimlowie

Świadomi jesteśmy, iż sukces nie jest możliwy zarówno bez zaufania klientów, partnerów handlowych, jak i bez zaangażowania wykwalifikowanych pracowników. Dlatego z tej okazji chcielibyśmy przekazać wszystkim z Państwa ogromne podziękowania za owocną współpracę i cenną przyjaźń. We współdziałaniu tkwi największa siła – dlatego z optymizmem spoglądamy w przyszłość, gdyż wiemy, że u naszego boku mamy rzetelnych klientów, solidnych kontrahentów i profesjonalny zespół.

Obecna sytuacja epidemiologiczna nie pozwala nam niestety uroczyście celebrować tego ważnego dla nas dnia. Pewni jednak jesteśmy, iż kolejne lata dadzą nam możliwość uściśnięcia sobie dłoni przy pokrzepiających słowach uznania i podziękowania za przepracowany razem czas.

Głęboko wierzymy, że najlepsze jeszcze przed nami, dlatego wyrażamy ogromną nadzieję na dalszą współpracę i wspólne świętowanie kolejnych radosnych jubileuszów.

DZIĘKUJEMY!

 właściciele firmy –

Mirosław, Lidia i Krzysztof Gimlowie

Lidia Horti-Logistic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Technologia „Zero pozostałości” – ochrona przed chorobami

Zwalczanie chorób w technologii „Zero pozostałości” oparte jest przede wszystkim o produkty biologiczne. Zabiegi należy wykonywać prewencyjnie, przed wystąpieniem chorób. Dzięki temu rośliny będą odporniejsze na atak patogenów. W trakcie warsztatów Berry Tech 2021 w [...]

Florensis_Dianthus
Adagri_KANEMITE_29c_na wyklikanie
VISCOIN
Syngenta pelargonia
HortiAdNet