PODosłonami.pl

OSRAM - FLUENCE - czerwiec

Malinowy zawrót głowy, czyli malinowy sezon 2021

Sezon uprawowy pomidora ma się ku końcowi. Tak, jak w latach ubiegłych rok należał do odmian malinowych. A tych w ofercie marki DeRuiter® jest ich kilka. Czas na podsumowanie.

Czytaj dalej...
Pomidor malinowy Hakumaru

Pomidor malinowy Hakumaru

Sukces malinowych zapoczątkował Tomimaru Muchoo. W roku bieżącym to nadal wiodąca odmiana w uprawach tradycyjnych i doświetlanych, klasyka malinowego pomidora typu beef premium.

Dywersyfikacja rynku, odbiorców i ich potrzeb pokazuje, że inne odmiany malinowe zyskują coraz więcej zwolenników.

Hakumaru

– debiut 2021 świetnie kończy swój pierwszy rok na rynku. Długi i głęboki deficyt światła wiosną i zimą nie stanowiły przeszkody dla prawidłowego wiązania i wczesności tej odmiany. Ekstremalnie upalne letnie miesiące nadal jej sprzyjały. Brak plam, nie drobniejące owoce, wysoka tolerancja na suchą zgniliznę wierzchołków owoców, odporność na mączniaka prawdziwego – wszystko to sprawia, że na finale sezonu Hakumaru ma bardzo wysoki plon handlowy i wysoką średnią cenę za kilogram owoców.

Hakumaru

Yarimaru

– kolejny debiut 2021 kończy rok niemal równie dobrze. Odmiana zyskała zwolenników i z powodzeniem jej uprawa będzie kontynuowana w kolejnym sezonie. Jest to po prostu piękny i smaczny pomidor.

Fujimaru

– jest obecny na rynku od kilku lat i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Jest to odmiana wczesna, smaczna, odporna na mączniaka prawdziwego, dobrze radząca sobie podczas upalnego lata.

Przegląd oferty DeRuiter® obejrzyj TUTAJ!

DeRuiter® wciąż poszukuje nowych rozwiązań, odmian coraz lepszych, dostosowanych do rynku, upraw i klimatu. Testowane pomidory DRTG4538 i DRTG4539 niesłychanie pozytywnie kończą kolejny rok obserwacji. Prosimy o zwrócenie uwagi na te dwa numery!

Życzymy udanej końcówki sezonu i dobrych wyborów odmian na nadchodzący rok!

Anna Wojciechowska

Menedżer Sprzedaży DeRuiter® Polska

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Florensis_Dianthus
TSW 23
HortiAdNet