Odmiany warzyw i inne nowości z Dni Ogrodnika w Gołuchowie

PODosłonami.pl

De Ruiter baner 2
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Nowe odmiany pomidorów i ogórków, konsolidacja wokół „grona” i inne filmowe wspomnienia z Gołuchowa

Podczas Dni Ogrodnika W Gołuchowie jak zawsze działo się wiele. Ekipa HortiWizji odwiedziła stoiska firm nasiennych – Enza Zaden, Hazera, HM.Clause, Monsanto (marki De Ruiter i Seminis) oraz Syngenta. Uczestniczyła również w seminarium Mularski Group na temat konsolidacji producentów pomidorów gronowych, w celu zapewnienia zbytu tych produktów. Na koniec HortiWizja zajrzała na rozdanie wyróżnień Wzorowym Ogrodnikom.

W Gołuchowie nie mogło zabraknąć ekipy HortiWizji. Anna Jażdżyk tym razem odwiedziła stoiska kilku firm nasiennych. O nowych odmianach pomidorów i ogórków opowiedzieli specjaliści z firm Enza  Zaden, Hazera, HM.Clause, Monsanto (marki De Ruiter i Seminis) oraz Syngenta. Roman Czernicki z Mularski Group podzielił się informacjami na temat rynku pomidorów w Europie i przedstawił projekt konsolidacji polskiej produkcji pomidorów gronowych w ramach Grupy. Na koniec HortiWizja zajrzała na rozdanie nagród Wzorowym Ogrodnikom. Udało się także porozmawiać z bardzo zajętym w czasie targów ich dyrektorem – Stanisławem  Zabarskim. Zapraszamy do oglądania:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dzień Pomidora w miejscowości Wijewo

9 września br w Gospodarstwie Ogrodniczym pana Piotra Johna w miejscowości Wijewo odbyło się spotkanie poświęcone odmianom i ochronie pomidora w uprawie w tunelach foliowych. Organizatorami wydarzenia były firmy Hazera Poland, Koppert oraz Sativex. Zaprezentowano [...]

Florensis_Dianthus
Adagri_KANEMITE_29c_na wyklikanie
VISCOIN
Syngenta pelargonia
HortiAdNet