PODosłonami.pl

AGROSIMEX
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Azatin EC – biologiczna ochrona przed szkodnikami

Naturalny insektycyd – dostępny w ofercie firmy Agrosimex – to doskonałe rozwiązanie do walki ze szkodnikami upraw, takimi jak: mszyce, wciornastki, miniarki, mączliki.

Substancja czynna środka Azatin EC – azadyrachtyna A – pochodzi z nasion miodli indyjskiej (Azadirachta indica). Działa ona jako regulator wzrostu, zakłócając rozwój owadów w stadium przedimaginalnym, i zapobiega tworzeniu się ekdyzonu, głównego hormonu odpowiedzialnego za linienie i metamorfozę do stadium owada doskonałego. Azatin EC ma również działanie antyfidantne (hamuje żerowanie) i repelentne (odstraszające).

Środek przeznaczony do aplikacji w formie oprysku nalistnego i dopuszczony do stosowania wyłącznie w szklarniach o trwałej konstrukcji, odizolowanej od podłoża.

Azatin EC:

  • zakłóca proces przeobrażenia owadów,
  • hamuje żerowanie szkodników,
  • wykazuje działanie repelentne (odstraszające),
  • na szkodniki działa kontaktowo i żołądkowo.

Azatin EC – zastosowanie

Skuteczny preparat w dobrej cenie + profesjonalne doradztwo gratis!
www.agrosimex.pl
Dowiedz się więcej na temat preparatu, bezpieczeństwa korzystania ze środków ochrony rośli oraz oferty Agrosimex:

https://agrosimex.pl/product/azatin-ec/

***

Uwaga! Ze środków ochrony roślin i produktów biobójczych należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa i szczególnych środków ostrożności. Zamieszczone informacje mają charakter archiwalny i są zgodne są ze stanem prawnym na dzień 31.03.2020. Ewentualne zmiany w treści etykiet do zweryfikowania z aktualną etykietą produktu na stronach Ministerstwa Rolnictwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jak w czasie pandemii wspierać lokalnych producentów?

W ostatnich miesiącach stało się wyraźnie widoczne, że w czasie pandemii z największy problemami finansowymi borykają się małe firmy. Dlatego właśnie potrzebują one wsparcia, które na szczęście nadchodzi ze strony konsumentów. Obecnie 35% Europejczyków deklaruje, [...]

Syngenta bratki
TSW 2021
Top Plants
Florensis Poinsecja
HortiAdNet