PODosłonami.pl

AGROSIMEX
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Calibrachoa Cabaret: więcej niż tylko standard

Calibrachoa Cabaret to najlepsza programowalna seria na rynku, dobrze dopasowana pod względem terminu kwitnienia, pokroju i wielkości kwiatów. Mocno rozgałęziające się rośliny mają pełny środek i są pokryte kwiatami. Liście są ciemnozielone, a rośliny są mniej wrażliwe w niższych temperaturach. Rośliny można uprawiać solo w doniczkach o średnicy 10,5-12 cm, a także w koszach czy większych doniczkach, po 3-5 sztuk. Cabaret jest jedną z najwcześniej kwitnących kalibrachoi (Calibrachoa) na rynku i daje trwały produkt, długo zdobiący balkony i ogrody.

Calibrachoa Cabaret Good Night Kiss

Calibrachoa Cabaret Good Night Kiss

Calibrachoa Cabaret – zalety, korzyści

Calibrachoa Cabaret pozwala uzyskać świetną prezentację w miejscach sprzedaży. Kwiaty pozostają otwarte i rozwijają się nawet w złych warunkach oświetleniowych. Szczególnie polecamy nasze uszczykiwane rośliny w paletkach 128, aby ułatwić rozpoczęcie udanej produkcji kalibrachoi (Calibrachoa). Uprawa serii Cabaret nie sprawia trudności i daje wymierne korzyści od najwcześniejszych terminów sprzedaży. Odmiany dostępne są wyłącznie w firmie Florensis.

Dodaliśmy Cabaret Good Night Kiss o mocno różowych kwiatach z żółtą gwiazdą, które zachwycą klientów w miejscach sprzedaży.

Calibrachoa Cabaret Good Night Kiss

Calibrachoa Cabaret Good Night Kiss

Wysoka jakość to nasz obowiązek

Aby utrzymać wysoki poziom jakości serii Cabaret, obowiązkiem jest ciągłe jej ulepszanie. Nie przegap w nadchodzącym sezonie pierwszych czterech kolorów „nowej generacji” Cabaret Early: Deep Yellow, Orange, Hot Pink i Neon Rose, które w połączeniu z już istniejącymi odmianami, utworzyły selekcję siedmiu odmian dopasowanych do najwcześniejszej sprzedaży. Nazwa tej pod-serii mówi wszystko: wczesność została poprawiona o 7-10 dni w celu skrócenia czasu produkcji, a dodatkową zaletą jest bardziej zwarty pokrój roślin, umożliwiający uprawę większej liczby roślin na m2.

Wszystkie odmiany Calibrachoa Cabaret

Wszystkie odmiany Calibrachoa Cabaret

Calibrachoa Cabaret® w skrócie:

  • Najlepsze serie odmian gatunku Calibrachoa ×hybrida;
  • Dopasowane pod względem terminu kwitnienia, pokroju i wielkości kwiatów;
  • Dostępne w dwóch różnych formatach produktu;
  • Żywe kolory;
  • Wysoka jednorodność, idealna do mieszanek;
  • Znakomita wydajność w produkcji i w ogrodzie.
Różnorodność odmian Calibrachoa

Różnorodność odmian kalibrachoi (Calibrachoa)

Sprawdź rozwiązania dla Ciebie na stronie Florensis!

Florensis Polska

Biuro: Hrubieszowska 6a, 01-209 Warszawa T: 22 616 32 63,

E-mail: polska@florensis.com

www.florensis.com/pl-pl

www.facebook.com/florensispolska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jak w czasie pandemii wspierać lokalnych producentów?

W ostatnich miesiącach stało się wyraźnie widoczne, że w czasie pandemii z największy problemami finansowymi borykają się małe firmy. Dlatego właśnie potrzebują one wsparcia, które na szczęście nadchodzi ze strony konsumentów. Obecnie 35% Europejczyków deklaruje, [...]

Syngenta bratki
TSW 2021
Top Plants
Florensis Poinsecja
HortiAdNet