Floradania Virtual Trade Fair – rozpoczęły się duńskie targi roślin ozdobnych online

PODosłonami.pl

AGROSIMEX
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Floradania Virtual Trade Fair – rozpoczęły się duńskie targi roślin ozdobnych online

W związku z pandemią koronawirusową, Floradania Marketing A/S – duńska instytucja, która zajmuje się promocją rodzimej produkcji roślin ozdobnych – zorganizowała wirtualne targi poświęcone temu sektorowi ogrodnictwa. Mają one zastąpić tradycyjną i zawsze bardzo widoczną prezentację na targach IPM w Essen, które w 2021 r. zostały odwołane. Wirtualne wydarzenie potrwa od 16 do 19 marca.

Anne Ammitzbøll – menedżer ds. produktu we Floradania Marketing – zaprasza na targi Floradania Virtual Trade Fair

Anne Ammitzbøll – menedżer ds. produktu we Floradania Marketing – zaprasza na targi Floradania Virtual Trade Fair

Wiosenna oferta – za pośrednictwem platformy cyfrowej

W targach Floradania Virtual Trade Fair 2021 bierze udział ponad 30 wystawców, z których ofertą goście mogą się zapoznać za pośrednictwem Internetu.

Na stronie targów dostępne są różne narzędzia typowe dla komunikacji w sieci: wyszukiwarki produktów i firm, nagrane filmy wideo przygotowywane przez niektóre gospodarstwa ogrodnicze i pomagające zapoznać się z ich ofertami. Proponowane są też czaty na żywo oraz zwiedzanie online za pomocą programów takich jak Teams lub Zoom.

Duńska specyfika rośliny doniczkowe i Floradania

Dania znana jest z produkcji różnorodnych roślin doniczkowych – zarówno kwitnących, jak i o ozdobnych liściach. W tych obszarach działa kilku znanych na całym świecie duńskich hodowców, np. róż doniczkowych czy kalanchoe.

Tego typu produkty są domeną targów Floradania Virtual Trade Fair, ale nie brakuje w ich ogólnej ofercie również koncepcji marketingowych i akcesoriów przydatnych przy sprzedaży roślin ozdobnych. Organizator wydarzenia, Floradania Marketing A/S zajmuje się na co dzień promocją duńskiego ogrodnictwa ozdobnego i ma siedzibę w Odense.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Konferencje TSW 2021 Online

Jeszcze miesiąc temu organizatorzy targów TSW byli przekonani, że imprezę tę będzie można zorganizować w tradycyjnej formule. Niestety z powodu nasilenia się epidemii covid-19 i związanych z tym restrykcji nie będzie to możliwe. Wszyscy [...]

FLORENSIS_Dianthus
ICL promocja Peters
Adagri_KANEMITE_29c_na wyklikanie
Top Plants
Bayer_Fitter_29cAdvertisement
Syngenta bratki
HortiWizja_najnowszy odcinek 36
HortiAdNet