ForumKwiatowe.pl kolejny raz wesprze WOŚP - uprawa, rozsada, nawożenie pomidorów, ogórków, papryki i innych warzyw - Pod Osłonami

PODosłonami.pl

AGROSIMEX
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

ForumKwiatowe.pl kolejny raz wesprze WOŚP

Druga niedziela stycznia to od blisko ćwierćwiecza wyjątkowy dzień. Jutro 24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. ForumKwiatowe.pl wspiera Fundację już 7. rok.

W tym roku zebrane pieniądze będą przeznaczone dla pediatrii, by wyposażyć oddziały podstawowe (umożliwi to zakup sprzętu dla większej ilości szpitali, także tych małych), a także na rzecz placówek geriatrycznych.

WOŚP nie osiągnęłaby takiego sukcesu, gdyby nie wolontariusze. W tym roku będzie ich 120 tys. Corocznie zwiększa się też grono darczyńców. ForumKwiatowe.pl wraz z firmą Victoria kolejny raz wspierają Orkiestrę. Kwiaty wręczane gościom Finału będą wykonane przez 30 florystów, którzy wspólnie przygotują 150 bukietów.

„Cieszymy się, że i my możemy się zaangażować w to wydarzenie i wesprzeć realizację celów Fundacji WOŚP. (…) Cieszy nas również możliwość propagowania idei dawania kwiatów, która pomimo długiej obecności w naszej kulturze i tradycji, coraz częściej zastępowana jest innymi gestami sympatii czy wdzięczności. Mamy nadzieję, obecność kwiatów w trakcie Wielkiego Finału będzie przypominać o tym, że to jednak kwiaty najpiękniej wyrażają nasze emocje…. Dlatego będą jego idealnym dopełnieniem, bo czego jak czego, ale emocji na Wielkim Finale nie brakuje!”

Źródło: forumkwiatowe.pl, wosp.org.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Konferencje TSW 2021 Online

Jeszcze miesiąc temu organizatorzy targów TSW byli przekonani, że imprezę tę będzie można zorganizować w tradycyjnej formule. Niestety z powodu nasilenia się epidemii covid-19 i związanych z tym restrykcji nie będzie to możliwe. Wszyscy [...]

FLORENSIS_Dianthus
ICL promocja Peters
Adagri_KANEMITE_29c_na wyklikanie
Top Plants
Bayer_Fitter_29cAdvertisement
Syngenta bratki
HortiWizja_najnowszy odcinek 36
HortiAdNet