PODosłonami.pl

Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Horti Flower Show – ważne wydarzenie podczas wystawy Zieleń to Życie. Zapraszamy na filmową relację!

Wystawa Zieleń to Życie to najważniejsze w Polsce wydarzenie dla branży szkółkarskiej, a od niedawna także dla producentów roślin balkonowo-rabatowych i bylin. W tym roku seminarium oraz część ekspozycji pod nazwą Horti Flower Show przyciągnęła wielu zainteresowanych producentów z całej Polski.

W organizację wydarzenia Horti Flower Show zaangażowane były firmy oferujące sadzonki roślin ozdobnych i produkt finalny: Florensis, Vitroflora, Volmary, Syngenta, Plantpol oraz Haubitz. O tym jak doszło do współpracy tych konkurujących na codzień firm mówią Dariusz Śnieg z Vitroflory oraz Tomasz Burda z firmy Florensis. W odcinku prezentujemy nowe, ciekawe odmiany lawendy, szałwii, jeżówek, traw ozdobnych i róż doniczkowych oraz bardzo praktyczne zestawy ziół doniczkowych do różnych dań. Wszystko, co może zainteresować współczesnego miłośnika roślin – posiadacza ogrodu czy balkonu.

Na wystawie nowości było o wiele więcej, najciekawsze z nich wyróżniono podczas wystawy Zieleń to Życie w Konkursie Roślin Nowości. O kulisach konkursu i o samej wystawie mówi Agnieszka Żukowska – szefowa Agencji Promocji Zieleni.

Więcej na temat wydarzeń w artykule Kolekcja korzyści, czyli wystawa Zieleń to Życie

Łukasz Budyta -właściciel plantacji pomidorów doświetlanych lampami LED (z lewej) - oraz Michał Szymczak z firmy Signify, z której pochodzą lampy LED

Uprawa pomidora malinowego z pełnym doświetlaniem LED

Firma Signify (poprzednio Philips Lighting) światowy lider branży oświetleniowej, po raz pierwszy w Polsce zainstalowała oprawy LED w szklarniowej uprawie pomidora malinowego Tomimaru Muchoo. To innowacyjne rozwiązanie zostało zastosowane na plantacji o powierzchni 2 hektarów [...]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

HortiAdNet