PODosłonami.pl

De Ruiter podkladki
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Jubileusz 25-lecia firmy „Lidia”

Drodzy Państwo, już za kilka dni w kalendarzu pojawi się data dla nas szczególna. Dokładnie 1 lipca 2020 roku obchodzić będziemy 25-lecie istnienia firmy. Ten okrągły jubileusz skłania nas do refleksji, podsumowań i analizy osiągnięć naszej wieloletniej pracy.

Właściciele firmy Lidia Horti-Logistic - od lewej Krzysztof, Lidia i Mirosław Gimlowie

Właściciele firmy Lidia Horti-Logistic - od lewej Krzysztof, Lidia i Mirosław Gimlowie

Świadomi jesteśmy, iż sukces nie jest możliwy zarówno bez zaufania klientów, partnerów handlowych, jak i bez zaangażowania wykwalifikowanych pracowników. Dlatego z tej okazji chcielibyśmy przekazać wszystkim z Państwa ogromne podziękowania za owocną współpracę i cenną przyjaźń. We współdziałaniu tkwi największa siła – dlatego z optymizmem spoglądamy w przyszłość, gdyż wiemy, że u naszego boku mamy rzetelnych klientów, solidnych kontrahentów i profesjonalny zespół.

Obecna sytuacja epidemiologiczna nie pozwala nam niestety uroczyście celebrować tego ważnego dla nas dnia. Pewni jednak jesteśmy, iż kolejne lata dadzą nam możliwość uściśnięcia sobie dłoni przy pokrzepiających słowach uznania i podziękowania za przepracowany razem czas.

Głęboko wierzymy, że najlepsze jeszcze przed nami, dlatego wyrażamy ogromną nadzieję na dalszą współpracę i wspólne świętowanie kolejnych radosnych jubileuszów.

DZIĘKUJEMY!

 właściciele firmy –

Mirosław, Lidia i Krzysztof Gimlowie

Lidia Horti-Logistic

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Syngenta _ Maluno
HortiAdNet