Koniec z katalogiem - uprawa, rozsada, nawożenie pomidorów, ogórków, papryki i innych warzyw - Pod Osłonami

PODosłonami.pl

Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Koniec z katalogiem

Biuro Kwiatowe Holandia (Flower Council of Holland) ogłosiło, że kończy wydawanie „Katalogu kwiatów ciętych” i „Katalogu roślin doniczkowych”. Te cieszące się przez wiele lat popularnością, podręczne przewodniki do identyfikacji roślin ozdobnych używane były przez hodowców, ogrodników, hurtowych sprzedawców, studentów na całym świecie.

Wydane po raz pierwszy w 1980 roku w Lejdzie przez  Biuro Kwiatowe Holandia, 2 katalogi stanowiły aktualny przegląd asortymentu roślin ozdobnych uprawianych w Holandii na kwiaty cięte i w doniczkach. Były barometrem tego, co nowe i co osiągalne na kwiaciarskim rynku. Na podstawie niedawno przeprowadzonych badań rynkowych Biuro Kwiatowe Holandia zdecydowało się jednak zawiesić produkcję kolejnych wydań katalogów. Jako przyczynę podało kurczący się popyt na drukowane materiały promocyjne. Zadecydowało jednocześnie o wyprzedaży pozostałej części bieżącego wydania (2013-2014) z 50-procentowym rabatem.

Artykuł ukazał się na portalu Floraculture International

Tłumaczenie Anna Migdał

3-9-2 cover-2 - Kopia

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Torf i problemy związane z jego wykorzystywaniem w ogrodnictwie będą osią tematyczną wydarzenia, fot. FCI

Webinarium – torf w ogrodnictwie, podłoża uprawowe przyjazne środowisku

Już jutro, 18 maja odbędzie się bezpłatne webinarium pt. „Sustainable Growing Media”. Organizatorem tego wydarzenia jest magazyn FloraCulture International (FCI) wydawany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Producentów-Ogrodników (AIPH). Webinarium będzie okazją do dyskusji na temat bieżącej tendencji [...]

Florensis_Dianthus
Adagri_KANEMITE_29c_na wyklikanie
Top Plants
Syngenta bratki
HortiWizja_najnowszy odcinek 36
HortiAdNet