PODosłonami.pl

Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Koppert Polska wprowadza drugą dostawę w tygodniu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Koppert Polska wprowadził możliwość domówienia produktów biologicznych poza standardowym trybem zamówień. Biologiczna ochrona roślin, aby była skuteczna, wymaga systematyczności i aplikacji w odpowiednim terminie. Dlatego zdecydowaliśmy się dostarczać towary do naszych klientów nie raz, a dwa razy w tygodniu.

Nowa dostawa obejmuje również możliwość zamówienia produktów we wtorek do godzin popołudniowych

Dodatkowa dostawa

Pierwsze zamówienie należy złożyć najpóźniej w poniedziałek do godz. 11:30 aby otrzymać towar w ciągu jednego/dwóch dni roboczych. Opcja drugiej dostawy, dostępna od początku 2019 roku, umożliwia złożenie drugiego zamówienia najpóźniej we wtorek do godziny 17:00. Towar zostanie dostarczony do klienta w ciągu 3 dni roboczych.

Partners with Nature

Od stycznia 2019 roku zmieniliśmy flotę aut, które dostarczają do Państwa produkty. Mało przyjazne dla środowiska diesle zastąpiliśmy samochodami zasilanymi ekologicznym paliwem CNG. Nasze środki biologiczne czerpiemy wprost z natury, dlatego zależy nam żeby ich transport również nie był dużym obciążeniem dla środowiska.

Truskawki z Gospodarstwa Rolnego Maruszewski wyróżniają się pięknym wyglądem i doskonałym smakiem

Truskawki w tunelach

Producenci z Gospodarstwa Rolnego Maruszewski z Lubelszczyzny uprawiają truskawki na powierzchni 4 ha. Ponad 1 ha stanowią uprawy wczesne, prowadzone w tunelach foliowych firmy Haygrove. Produkowane truskawki wyróżniają się wysoką, powtarzalną jakością oraz wyjątkowym smakiem. [...]

1 komentarz do “Koppert Polska wprowadza drugą dostawę w tygodniu

  1. Ogrodnik
    / Odpowiedź

    Najlepsza obsługa i jakość produktów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

HortiAdNet