PODosłonami.pl

Hazera 2
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Koppert Polska wspiera szpitale

Pandemia koronawirusa jest wyzwaniem dla całego społeczeństwa. Odczuwamy jej skutki we wszystkich obszarach naszego życia. Trudną sytuację zdrowotną w kraju najsilniej doświadczają placówki medyczne.

W Koppert Polska postanowiliśmy pomóc w zmaganiach z COVID-19 i wesprzeć tych, którzy są na pierwszej linii frontu walki z wirusem. Pod koniec roku 2020 udało nam się wspomóc szpitale w całej Polsce. Paczki, które podarowaliśmy placówkom zawierały najbardziej potrzebne artykuły – maseczki oraz fartuchy. Trafiły one do:

– Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu,

– Mazowieckiego Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku,

– Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie,

– Centrum Medycznego w Łańcucie,

– Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Puławach.

W ten sposób chcieliśmy okazać wdzięczność wszystkim lekarzom i pracownikom medycznym za pomoc, którą niosą chorym.
– Najbardziej zdziwił nas ogrom potrzeb szpitali. Środków medycznych niestety brakuje w wielu placówkach. To przekonało nas do zorganizowania akcji. Społeczna odpowiedzialność biznesu jest dla nas bardzo ważna – mówi Katarzyna Heyduk, specjalistka ds. PR i marketingu w firmie Koppert Polska.

Paczki wypełnione artykułami medycznymi dostarczone zostały do placówek w grudniu. Bardzo cieszyły obdarowanych, a uśmiechy i podziękowania sprawiły nam wielką satysfakcję.

Mimo pandemii i związanych z nią ograniczeń udało nam się zebrać najbardziej potrzebne środki medyczne. Nasza pomoc jest jednak kroplą w morzu potrzeb. Szpitale potrzebują naszego wsparcia, dlatego zależy nam na zachęceniu innych partnerów biznesowych do pomagania– zaznacza Ireneusz Osękowski, dyrektor firmy Koppert Polska.

Wsparcie dla polskiej służby zdrowia nigdy nie było tak cenne, jak w dzisiejszych czasach.

1 komentarz do “Koppert Polska wspiera szpitale

  1. Mirek
    / Odpowiedź

    Wspaniała inicjatywa, jak na holenderska firmę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

TSW 2021
Florensis Poinsecja
Plantacja pomidorów zaatakowana przez rak bakteryjny

Na co chorują pomidory – wyniki badań w Klinice Chorób Roślin

Klinika Chorób Roślin w Poznaniu prowadzi badania diagnostyczne patogenów roślin: wirusów, bakterii, fitoplazm oraz grzybów i organizmów grzybopodobnych. Podczas Konferencji Ochrony Roślin – 61 Sesji Naukowej Instytutu Ochrony Roślin pracownicy Kliniki przedstawili wyniki prowadzonych w [...]

HortiAdNet