PODosłonami.pl

Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Lavandula Lovers – kwitnąca lawenda przez cały sezon!

Lavandula Lovers to koncepcja marketingowa stworzona przez Florensis dla wszystkich producentów, handlowców i konsumentów. Dzięki odpowiedniemu doborowi odmian możesz uprawiać, sprzedawać i cieszyć się lawendą przez cały rok.

Lavandula Lovers to koncepcja marketingowa stworzona przez Florensis dla wszystkich producentów, handlowców i konsumentów. Dzięki odpowiedniemu doborowi odmian możesz uprawiać, sprzedawać i cieszyć się lawendą przez cały rok.

Lavandula Lovers to marka stworzona dla wszystkich producentów, którzy chcą oferować lawendę przez cały sezon.

Charakteryzuje ją:

  • Różnorodny asortyment do każdego typu produkcji
  • Wczesne i wyrównane kwitnienie
  • Dobór nowoczesnych odmian od cenionych hodowców

Lawendy przyciągają owady pożyteczne i doskonale wpisuje się w modny trend miejskiego ogrodnictwa!

Essence Purple – najwcześniejsza po przezimowaniu, wieloletnia i kwitnąca cały sezon!

Essence Purple ma gęsty, zwarty i dobrze rozkrzewiony pokrój i rozmnażana jest z sadzonek. Zakwita obficie w drugim roku uprawy o około 14 dni wcześniej niż Hidcote. Essence jest najwcześniejszą odmianą w sezonie i kwitnie nieprzerwanie przez całe lato. Polecamy również przezimowany półprodukt – Big Plug – w paletkach 35.

Ardèche – ekonomiczna produkcja na najwcześniejsze terminy!

Ardeche zakwita w pierwszym roku uprawy, tworząc burzę fioletowych kłosów na krótkich pędach. Rośliny mają srebrzyste ulistnienie. Ardeche to najwcześniej kwitnąca odmiana rozmnażana z nasion w ofercie Florensis, idealna na pierwsze terminy sadzenia i sprzedaż od maja. Podobna do niej Valence najlepiej sprawdzi się w późniejszych terminach produkcji. Nawet w warunkach długiego dnia i przy wysokich temperaturach, tworzy odpowiednią masę wegetatywną przed wytworzeniem kwiatostanów.

Spear Blue – doskonała jakość, bardzo duże kwiatostany i kwitnienie przez cały sezon!

Spear Blue jest jedną z bardziej charakterystycznych odmian rozmnażanych z nasion. Rośliny są bardzo mocne, kwiaty w intensywnym kolorze pojawiają się przez cały sezon. Kłosy są dłuższe i bardziej okazałe, niż u standardowych odmian z siewu i mają lepszą jakość, porównywalną z odmianami mnożonymi wegetatywnie.

Po więcej szczegółów i by zapoznać się z pełną ofertą zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami, biurem obsługi klienta oraz do katalogu Byliny 2018/2019

Florensis Polska
Biuro: Hrubieszowska 6a, 01-209 Warszawa T: 22 616 32 63,

E-mail: polska@florensis.com

www.florensis.com

www.facebook.com/florensispolska

Na plantacjach, na których zadbano o nawożenie i ochronę rośliny są w dobrej kondycji

Aktualna sytuacja w truskawkowej branży

Na temat sytuacji w rozpoczętym sezonie zbiorów truskawek rozmawiano podczas debaty online zorganizowanej na portalu Facebook przez portal Jagodnik.pl. Specjaliści zaproszeni do udziału w dyskusji – Marcin Gortat, Burmistrz Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą, [...]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ZtZ 2020
HortiAdNet