PODosłonami.pl

Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Koncepcja Lavandula Lovers – odmiany lawendy kwitnące przez cały sezon

Lavandula Lovers to koncepcja marketingowa stworzona przez Florensis dla wszystkich producentów, handlowców i konsumentów. Dzięki odpowiedniemu doborowi odmian możesz uprawiać, sprzedawać i cieszyć się lawendą przez cały rok.

Lavandula angustifolia Spear Blue

Doskonała jakość, bardzo duże kwiatostany i kwitnienie przez cały sezon! Spear Blue wśród odmian rozmnażanych z nasion, wyróżnia się wysoką jakością. Rośliny są bardzo mocne, kwiaty w intensywnym kolorze pojawiają się przez cały sezon. Kłosy są dłuższe i bardziej okazałe niż u standardowych odmian z siewu i mają lepszą jakość, jak u odmian mnożonych wegetatywnie. Uprawa w doniczkach o średnicy 10,5-13 cm.

Lavandula angustifolia Spear Blue

Lavandula angustifolia Spear Blue

Lavandula angustifolia Essence Purple

Najwcześniejsza po przezimowaniu, wieloletnia i kwitnąca cały sezon! Essence Purple zakwita obficie w drugim roku uprawy, o około 14 dni wcześniej niż Hidcote. Essence jest najwcześniejszą odmianą w sezonie i kwitnie nieprzerwanie przez całe lato. Polecamy również przezimowany półprodukt – Big Plug – w paletkach 35, który pozwoli oszczędzić czas i zmniejszyć ryzyko uprawy przez zimę.

Lavandula angustifolia Essence Purple

Lavandula angustifolia Essence Purple

Lavandula angustifolia Ardèche

Ekonomiczna produkcja na najwcześniejsze terminy! Ardèche zakwita w pierwszym roku uprawy, tworząc burzę fioletowych kłosów na krótkich pędach. Rośliny mają srebrzyste ulistnienie. Ardèche to najwcześniej kwitnąca odmiana rozmnażana z nasion, idealna na pierwsze terminy sadzenia i sprzedaż od maja. Produkcja w doniczkach 10,5-13 cm oraz 15-19 cm po kilka sztuk.

Lavandula angustifolia Ardèche

Lavandula angustifolia Ardèche

Lavandula angustifolia Valence Dark Violet

Najlepiej sprawdzi się w letniej produkcji! Valence nawet w warunkach długiego dnia i przy wysokich temperaturach, tworzy odpowiednią masę wegetatywną przed wytworzeniem kwiatostanów. Ma zwarty pokrój, srebrzyste ulistnienie i ciemnofioletowe kłosy o długo utrzymującej się dekoracyjności. Uprawa w doniczkach 10,5-13 cm pod osłonami lub na zewnątrz.

Lavandula angustifolia Valence Dark Violet

Lavandula angustifolia Valence Dark Violet

Florensis Polska

Biuro: Hrubieszowska 6a, 01-209 Warszawa T: 22 616 32 63,

E-mail: polska@florensis.com

www.florensis.com

www.facebook.com/florensispolska

Truskawki z Gospodarstwa Rolnego Maruszewski wyróżniają się pięknym wyglądem i doskonałym smakiem

Truskawki w tunelach

Producenci z Gospodarstwa Rolnego Maruszewski z Lubelszczyzny uprawiają truskawki na powierzchni 4 ha. Ponad 1 ha stanowią uprawy wczesne, prowadzone w tunelach foliowych firmy Haygrove. Produkowane truskawki wyróżniają się wysoką, powtarzalną jakością oraz wyjątkowym smakiem. [...]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

HortiAdNet