Targi TSW - wystawa poświęcona sadownictwu i warzywnictwu

PODosłonami.pl

De Ruiter baner 2
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Coraz bliżej do Targów Sadownictwa i Warzywnictwa – TSW 2018

W dniach 10-11 stycznia 2018 roku odbędzie się w Nadarzynie pod Warszawą kolejna, VIII edycja Targów Warzywnictwa i Sadownictwa TSW. Jest to obecnie największa w naszym kraju impreza branżowa, skupiająca w jednym miejscu producentów owoców i warzyw, ludzi nauki oraz właścicieli firm związanych z ogrodnictwem.

Ze względu na  międzynarodowy zasięg tego wydarzenia, na miejsce spotkania powtórnie wybrano Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, będące największym i najnowocześniejszym centrum wystawienniczo-konferencyjnym tuż przy stolicy. Bliskie sąsiedztwo z Warszawą zapewnia szybki i łatwy dojazd ze wszystkich części Polski, a charakter centrum gwarantuje profesjonalnie przygotowane hale wystawiennicze, duży parking i dogodny rozładunek. Organizatorem Targów jest Oficyna Wydawnicza Oikos Sp. z o.o.

Podczas przyszłorocznych Targów TSW 2018 zgodnie z tradycją lat ubiegłych, kapituła konkursu im. prof. Szczepana A. Pieniążka nagrodzi najbardziej innowacyjne i korzystne dla ogrodnictwa, środowiska i społeczeństwa produkty, maszyny lub usługi (zgłoszenia przyjmowane są do dnia 15 grudnia br. do godziny 10.00). Za cel konkursu obrano promocję i nagrodzenie tych podmiotów przyjaznych środowisku, które w znaczny sposób przyczyniają się do usprawnienia prac ogrodniczych, wpływając na poprawę wyników ekonomicznych gospodarstw.

Organizator przyszłorocznych Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2018 w związku ze wzrastającym zainteresowaniem tego wydarzenia planuje poszerzyć powierzchnię wystawienniczą do 20 000 m2. Ponadto w programie przewidziano również specjalne nowe działy dla szkółkarzy, pszczelarzy i innych producentów działających w obszarze rolnictwa ekologicznego. Mamy nadzieję, że VIII edycja Targów TSW 2018 przyciągnie jeszcze większą liczbę zainteresowanych niż w latach ubiegłych. Więcej informacji na temat warunków uczestnictwa oraz ważne terminy dotyczące tego wydarzenia można sprawdzić na stronie www.tsw.com.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Technologia „Zero pozostałości” – ochrona przed chorobami

Zwalczanie chorób w technologii „Zero pozostałości” oparte jest przede wszystkim o produkty biologiczne. Zabiegi należy wykonywać prewencyjnie, przed wystąpieniem chorób. Dzięki temu rośliny będą odporniejsze na atak patogenów. W trakcie warsztatów Berry Tech 2021 w [...]

Florensis_Dianthus
Adagri_KANEMITE_29c_na wyklikanie
VISCOIN
Syngenta pelargonia
HortiAdNet