PODosłonami.pl

Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Nowe rozwiązania do biologicznej i chemicznej ochrony warzyw i roślin ozdobnych

W drugiej części filmowej relacji z Dni Ogrodnika w Gołuchowie przedstawiamy kilka nowości z zakresu ochrony chemicznej i biologicznej, prezentowane przez firmy obecne na targach. O rozwiązaniach bezpiecznych dla roślin, konsumentów i dla środowiska opowiadają specjalści z firm Azelis, BASF oraz właściciel firmy Toma Seeds.

W drugiej części HortiWizji z Dni Ogrodnika – Targów Międzynarodowych w Gołuchowie przedstawiamy kilka nowości z dziedziny ochrony roślin.

Firma Azelis promowała m.in. produkt mikrobiologiczny Prestop – o jego działaniu informuje Jacek Ceglarski, reprezentujący dział Agri/Horti tego przedsiębiorstwa.

BASF – koncern znany do niedawna głównie z rozwiązań chemicznych do ochrony roślin zaprezentowała nowy fungicyd Vivando oraz serię preparatów Nemasys, zawierających pożyteczne nicienie, zwalczające szkodniki warzyw, roślin jagodowych i roślin ozdobnych.

Szeroką gamę mikrobiologicznych preparatów do ochrony roślin wprowadza na rynek firma Toma Seeds.

Pierwiosnki z grupy Finish/Eblo F1

Kwiaty od ogrodników dla medyków

W czasie epidemii wszyscy jesteśmy coraz bardziej zmęczeni wprowadzonymi ograniczeniami, mającymi zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-COV-2. Zmiany w naszym życiu codziennym, głównie w swobodnym poruszaniu się, oraz ograniczenia w prowadzeniu działalności gospodarczej są bardzo uciążliwe. [...]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

HortiAdNet