PODosłonami.pl

Agro-Sorb
Yara od 11 01 2019

Nowe rozwiązania do biologicznej i chemicznej ochrony warzyw i roślin ozdobnych

W drugiej części filmowej relacji z Dni Ogrodnika w Gołuchowie przedstawiamy kilka nowości z zakresu ochrony chemicznej i biologicznej, prezentowane przez firmy obecne na targach. O rozwiązaniach bezpiecznych dla roślin, konsumentów i dla środowiska opowiadają specjalści z firm Azelis, BASF oraz właściciel firmy Toma Seeds.

W drugiej części HortiWizji z Dni Ogrodnika – Targów Międzynarodowych w Gołuchowie przedstawiamy kilka nowości z dziedziny ochrony roślin.

Firma Azelis promowała m.in. produkt mikrobiologiczny Prestop – o jego działaniu informuje Jacek Ceglarski, reprezentujący dział Agri/Horti tego przedsiębiorstwa.

BASF – koncern znany do niedawna głównie z rozwiązań chemicznych do ochrony roślin zaprezentowała nowy fungicyd Vivando oraz serię preparatów Nemasys, zawierających pożyteczne nicienie, zwalczające szkodniki warzyw, roślin jagodowych i roślin ozdobnych.

Szeroką gamę mikrobiologicznych preparatów do ochrony roślin wprowadza na rynek firma Toma Seeds.

W tym roku Targi Sadownictwa i Warzywnictwa obchodziły jubileusz 10-lecia

TSW 2020 – jubileuszowo i rekordowo!

Kilka dni temu, 15 i 16 stycznia w centrum wystawienniczym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbyła się X jubileuszowa edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa – TSW 2020. Organizatorem wydarzenia już po raz ósmy była Oficyna [...]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Agritech 2020 baner 10
HortiAdNet