Nowy termin TSW

PODosłonami.pl

AGROSIMEX
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Nowy termin TSW

W trosce o bezpieczeństwo uczestników oraz utrzymanie wysokiej jakości Targów Sadownictwa i Warzywnictwa organizatorzy zdecydowali o zmianie terminu TSW 2021. Wydarzenie pierwotnie planowane na styczeń 2021 odbędzie się w dniach 23-24 kwietnia 2021 r.

Jak informują organizatorzy TSW zmiana terminu ma pozwolić osiągnąć uczestnikom największe korzyści z udziału w targach przy jednoczesnym zapewnieniu bezpiecznych warunków udziału w imprezie.

Decyzja o zmianie terminu TSW zapadła po konsultacjach z wystawcami, partnerami i przedstawicielami branży sadowniczo-warzywniczej. Obserwowano jednocześnie, jak z uwagi na sytuację epidemiologiczną kalendarz europejskich wydarzeń uległ znacznym modyfikacjom. Również wyniki ankiety przeprowadzonej wśród wystawców stanowiły podstawę do podjęcia tej decyzji. Według obecnych danych zainteresowanie udziałem w przyszłorocznych targach wyraziła zdecydowana większość dotychczasowych klientów.

Firma Oikos, organizator targów, dziękuje wszystkim Wystawcom, Patronom i Partnerom za wsparcie, opinie i dobre słowa dopingujące do działania oraz zaprasza do udziału w TSW 2021.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Konferencje TSW 2021 Online

Jeszcze miesiąc temu organizatorzy targów TSW byli przekonani, że imprezę tę będzie można zorganizować w tradycyjnej formule. Niestety z powodu nasilenia się epidemii covid-19 i związanych z tym restrykcji nie będzie to możliwe. Wszyscy [...]

FLORENSIS_Dianthus
ICL promocja Peters
Adagri_KANEMITE_29c_na wyklikanie
Top Plants
Bayer_Fitter_29cAdvertisement
Syngenta bratki
HortiWizja_najnowszy odcinek 36
HortiAdNet