PODosłonami.pl

De Ruiter - Hakumaru 2
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

O nas

Coraz dalej idąca specjalizacja w ogrodnictwie była jedną z przyczyn powstania portalu Pod Osłonami PL. Poświęcony jest on uprawom warzyw i roślin ozdobnych w szklarniach i tunelach foliowych, sygnalizowane będą również zagadnienia dotyczące rozwijającej się produkcji roślin jagodowych pod osłonami. Filmowe relacje znajdziecie na portalu: Pod Osłonami TV

Specjalizacja warzywnicza i kwiaciarska mają ze sobą wiele wspólnego i często w praktyce przenikają się wzajemnie – np. w gospodarstwach tradycyjnych, prowadzących uprawy w tunelach, gdzie w cyklu wiosennym uprawiane są pomidory lub ogórki, a jesienią chryzantemy. Również we współczesnej hodowli lansowane są np. warzywniczo-ozdobne nowości – jak chociażby pomidory doniczkowe, czy minipapryki o ozdobnych owocach przeznaczone do sprzedaży w centrach ogrodniczych. Przy zmiennej koniunkturze w ogrodnictwie warto być otwartym na wszelkie nowości, pozwalające zaistnieć i utrzymać się na rynku.

Mam nadzieję, że zainteresują Państwa artykuły prezentowane na internetowych stronach Pod Osłonami PL. Z czasem będą one rozbudowywane o kolejne działy, będę wdzięczna za Państwa  sugestie dotyczące prezentowanych tematów. Zapraszam do wspólnego tworzenia treści portalu.

Anna Wize

anna.wize@podoslonami.pl
+ 48 692 40 77 73

HortiAdNet

 

Polecamy zaprzyjaźnione strony:

www.hortinet.pl

www.sadnowoczesny.pl

www.warzywaiowoce.pl

www.jagodnik.pl

HortiAdNet