Zmiany organizacyjne Konferencji Ochrony Roślin – 62. Sesji Naukowej Instytutu Ochrony Roślin – PIB

PODosłonami.pl

FLUENCE

Konferencja Ochrony Roślin – ważne zmiany

Z uwagi na trudną sytuację epidemiczną organizatorzy Konferencji Ochrony Roślin – 62. Sesji Naukowej Instytutu Ochrony Roślin – PIB zdecydowali się przeprowadzić ją w całości zdalnie. Tym razem udział w sesji będzie bezpłatny, a streaming z konferencyjnych wydarzeń dostępny będzie w Internecie dla każdego zainteresowanego.

Czytaj dalej...

Zmiany w obliczu pandemii

– To była trudna, lecz konieczna decyzja, biorąc pod uwagę obecne statystyki zachorowań oraz prognozy dotyczące kolejnej fali pandemii. Dlatego z uwagi na bezpieczeństwo uczestników, prelegentów i organizatorów zdecydowaliśmy, że formuła zdalna również podczas tej edycji będzie optymalnym rozwiązaniem. Jednak aby zachęcić jak najwięcej osób do udziału w Konferencji, podczas której będziemy omawiać kwestie bardzo istotne dla przyszłości polskiego rolnictwa, umożliwiamy zainteresowanym osobom bezpłatny udział w tym wydarzeniu – wyjaśnia dr hab. Roman Kierzek, prof. IOR – PIB, p.o. Dyrektora Instytutu Ochrony Roślin – PIB.

Aby wziąć bezpłatny udział w Konferencji Ochrony Roślin, wystarczy:

– zarejestrować się na stronie www.snior.pl,

– oglądać streaming Konferencji w kanałach społecznościowych IOR – PIB: na Facebooku oraz na YouTube.

Zarejestrowani uczestnicy otrzymają indywidualne konta umożliwiające zalogowanie się do platformy, na której realizowana będzie Konferencja. Dzięki temu będą mogli śledzić, co dzieje się w poszczególnych pokojach, aktywnie uczestniczyć w obradach, zadawać pytania podczas paneli dyskusyjnych, przeglądać prezentowane podczas Konferencji postery. Platforma umożliwia tworzenie chat roomów, zarówno do dyskusji 1 – 1, jak i dla grup osób, które będą chciały wymienić opinie np. na temat konkretnego wykładu.

Uczestnicy, którzy zdecydują się oglądać wydarzenie w kanałach społecznościowych, nie będą mieli możliwości udziału w dyskusji, jednak będą mogli ją śledzić w całości. W kanałach tych nie będą też prezentowane postery.

Nadal otwarta jest możliwość zgłaszania posterów i wystąpień – można je wysyłać do dnia 7 stycznia 2022 r., przez stronę internetową www.snior.pl.

Osoby, które wcześniej opłaciły udział w konferencji hybrydowej, otrzymają zwrot środków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wciornastki w uprawach papryki

Wciornastki to polifagi, czyli szkodniki żerujące na dużej liczbie gatunków roślin. Na plantacjach papryki najczęściej stwierdza się wciornastka tytoniowca i wciornastka zachodniego. Ich obecność najlepiej jest monitorować w uprawie za pomocą tablic lepowych. Odłowienie szkodników [...]

ICL Osmocote
HortiAdNetHortiAdNet