PODosłonami.pl

Cultilene2020_lipiec
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

PIĘKNO SMAKU ma wiele kolorów – wyjątkowe odmiany pomidora

Marka De Ruiter® od wielu lat stara się spełnić oczekiwania klientów, począwszy od potrzeb producentów po gusta konsumentów, na których stoły trafiają nasze odmiany pomidorów.

Hodowcy De Ruiter® starają się by portfolio pomidorowe każdego segmentu, również odmian mięsistych, było „pełne smaku”, gdyż to on jest jednym z ważniejszych wyznaczników powodzenia danej odmiany. Smak jest szczególnie ważny na rynku polskim. Dowodem na to jest popularność i uznanie dla  Tomimaru Muchoo – najsmaczniejszej odmiany pomidora malinowego w Polsce.

Piękno smaku ma wiele kolorów, na co wskazuje rosnąca popularność wyjątkowej odmiany pomidora Beorange – o bardzo dużych, ciemnożółtych owocach, do upraw w profesjonalnych gospodarstwach szklarniowych. Jest to pomidor o delikatnym, bardzo dobrym smaku i zdobył już sobie uznanie wielu klientów na naszym rynku.

W Polsce tradycyjnie chętnie kupowane są również pomidory wielkoowocowe. Tu też liczy się smak i marka DeRuiter® spełnia te oczekiwania. Im smaczniejszy pomidor, tym chętniej jest kupowany przez konsumentów. Naszą nowością w sezonie 2020 w tej kategorii jest odmiana Inspired (wcześniej pod numerem DRTH5013). Rośliny tej odmiany wytwarzają duże owoce (ok 240 g) o bardzo dobrej jakości, atrakcyjnym wyglądzie i kolorze. Po przekrojeniu wyraźnie widać intensywny, ciemnoczerwony kolor miąższu, który zapowiada doskonały, wyjątkowy smak. Coraz częściej docierają do nas głosy producentów pomidorów, również tych którzy zaopatrują lokalne rynki, że Inspired jest odmianą którą klienci chcą kupować i po nią wracają. Dla producenta dodatkowym atutem Ispired jest odporność na mączniaka prawdziwego.

Piękno smaku ma wiele kolorów i pełną paletę wyjątkowego smaku i koloru wśród odmian mięsistych oferuje De Ruiter®. Daj się uwieść….

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami terenowymi oraz na stronę www.deruiterseeds.com

AIPH Conference_Sept. 2020

Konferencja AIPH: jak uzdrowić branżę roślin ozdobnych po kryzysie?

„Recovery from Crisis – the Future for Ornamentals” to tytuł konferencji, którą organizuje AIPH (International Association of Horticultural Producers), czyli Międzynarodowe Stowarzyszenie Producentów-Ogrodników, we współpracy z czasopismem branżowym FloraCulture International (FCI). Odbędzie się ona [...]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

HortiAdNet