PODosłonami.pl

Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Połączenie Royal Brinkman i Berg Hortimotive

Międzynarodowy dostawca produktów i usług dla profesjonalnego ogrodnictwa, firma Royal Brinkman, przejmuje przedsiębiorstwo Berg Hortimotive. Transakcja ta pozwoli oferować rozwiązania odpowiadające rosnącemu zapotrzebowaniu na specyficzne rozwiązania logistyczne.

Połączenie firm Royal Brinkman i Berh Hortimotive

Ton van Mil, dyrektor generalny firmy Royal Brinkman, odnosząc się do transakcji podkreślał, że firma przewiduje rosnące zapotrzebowanie na kompleksowe rozwiązania logistyczne ze względu na ekspansję i internacjonalizację ogrodnictwa oraz ogólne problemy z siłą roboczą.

W ciągu ostatnich kilku lat Berg Hortimotive koncentrował się na doskonaleniu swojej organizacji. Jej dyrektor generalny Bas Lagerwerf  informował, iż firma ta jest gotowa do zwiększenia produkcji i dalszego rozwoju innowacji logistycznych. Jest to zgodne ze strategią innowacji Royal Brinkman, która opiera się na przewidywaniu rozwiązań dla ogrodnictwa, we współpracy z klientami i dostawcami.

Berg Hortimotive, zatrudniający 70 pracowników, pozostanie w De Lier (Holandia) i będzie kontynuował swoją działalność niezależnie, pod obecną nazwą. Wszyscy klienci, dealerzy i sprzedawcy mogą nadal liczyć na usługi, do których są przyzwyczajeni w Berg Hortimotive. Obecne kierownictwo (Bas Lagerwerf i Nico Bikker), będzie kontynuować bieżące zarządzanie firmą.

W oparciu o swoją strategię Berg Hortimotive jest przekonany, że aby skutecznie wprowadzać na rynek nowe produkty i innowacje, potrzebna jest określona wielkość firmy. Silna organizacja, taka jak Royal Brinkman, z dużą międzynarodową siecią sprzedaży, jest doskonałym rozwiązaniem dla Berg Hortimotive. Poprzez zwiększenie produkcji i innowacji, zarówno Royal Brinkman jak i Berg Hortimotive realizują swoje globalne ambicje.

 

W lipcu rozpoczynają się zbiory polskich borówek

Inauguracja borówkowego sezonu

1 lipca obchodzony jest Dzień Polskiej Borówki. To symboliczny początek borówkowego sezonu w naszym kraju. Borówki z polskich plantacji będą dostępne tylko przez 3 miesiące. Cieszmy się nimi i wartościami, na jakich plantatorzy tego owocu [...]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

HortiAdNet