Diamenty Forbesa dla firm ogrodniczych - dynamicznie się rozwijających

PODosłonami.pl

Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Diamenty Forbesa dla firm ogrodniczych

Wśród ogłoszonych pod koniec stycznia laureatów Diamentów Forbesa 2020 znalazły się dwie firmy z naszej branży, związane z produkcją i dystrybucją materiałów wyjściowych – Florensis Polska Sp. z o.o. (rośliny ozdobne) oraz Grupa Producentów Rozsad Krasoń (warzywa). Ranking określany jest jako zestawienie najdynamiczniej rozwijających się ostatnio firm, które działają w naszym kraju.

Co oznacza takie wyróżnienie?

Diamenty Forbesa to wyróżnienia, jakimi nagradzane są w Polsce od 2008 r. przedsiębiorstwa, które w trzech minionych latach najszybciej zwiększały swą wartość.

Ranking przygotowywany jest corocznie przez redakcję miesięcznika „Forbes” (która publikuje go wraz z lutowym numerem czasopisma, a także na stronie internetowej) oraz spółkę Bisnode Polska specjalizującą się w gromadzeniu i opracowywaniu danych gospodarczych.

Diamenty Forbesa – jak powstaje ranking?

Aby znaleźć się na „diamentowej” liście, która powstaje na podstawie twardych danych (jak rating wiarygodności, płynność bieżąca i niezaleganie z płatnościami, wynik finansowy oraz wartość kapitałów własnych danego przedsiębiorstwa), nie trzeba podejmować żadnych specjalnych działań. Wystarczy, aby firma w obowiązkowym terminie składała do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) sprawozdania finansowe za kolejne lata obrachunkowe.

W 2020 roku na polskie Diamenty Forbesa zasłużyło najwięcej firm w historii tej nagrody w naszym kraju – ponad 4 tysiące, z rozmaitych branż, o różnej wielkości.

Prezentacja

A oto wizytówki wyróżnionych firm z naszej branży zamieszczone na portalu forbes.pl:

 

Źródło: Forbes.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Siewki pomidorów we wczesnej fazie wzrostu

Lato – produkcja rozsady pomidorów do upraw doświetlanych

W Europie Zachodniej w ostatnich latach mocno rozwinęły się uprawy pomidorów doświetlanych. W Holandii na ponad 60% ogólnej powierzchni szklarni zimą prowadzone są uprawy doświetlane. Przy powiększaniu skali produkcji doświetlanej terminy uprawy i sadzenia [...]

Florensis_Dianthus
Adagri_KANEMITE_29c_na wyklikanie
VISCOIN
Syngenta pelargonia
HortiAdNet