Współpraca firm Svensson i AGCULTURE oferującycych rozwiązania pomagające kształtować klimat w szklarni.

PODosłonami.pl

De Ruiter_2_2023De Ruiter_2_2023

Firmy Svensson & AGCULTURE rozpoczynają globalną współpracę

Firmy Svensson oraz AGCULTURE rozpoczęły globalną współpracę, dzięki której będą mogły połączyć swoją wiedzę i oferować rozwiązania najwyższej jakości. Partnerskie firmy będą korzystać z efektu synergii poprzez połączenie rozwiązań w zakresie szkła, ekranów cieniujących i usług doradczych, co pomoże ogrodnikom uzyskać lepszy klimat dla upraw prowadzonych w szklarniach.

Czytaj dalej...

Firmy Svensson i AGCULTURE rozpoczęły globalną współpracę

Kilka słów o firmach partnerskich

Svensson to firma rodzinna o ponad 130-letnim doświadczeniu w branży tekstylnej. Oferuje ekrany  termoizolacyjne oraz modyfikujące światło dostające się do szklarni, co pomaga kontrolować warunki  w szklarniach i stworzyć korzystny klimat dla roślin. Rozwiązania funkcjonalne firmy Svensson zostały zaprojektowane w celu oszczędzania energii, kontrolowania temperatury, światła, wilgotności i długości dnia oraz zmniejszenia zużycia wody i pestycydów.

AGCULTURE™ jest nową, utworzoną w 2019 r. jednostką biznesową ważnego w Europie producenta szkła AGC Glass Europe. Została powołana aby wykorzystać w pełni możliwości technologiczne i produkcyjne w zakresie rozwiązań specjalnych, mających pomóc ogrodnikom w uzyskiwaniu zdrowszych upraw i większych plonów przy jednoczesnym ograniczeniu wykorzystania opartych na węglu źródeł energii.

Podstawy współpracy Svensson i AGCULTURE

Firmy Svensson oraz AGCULTURE rozpoczęły globalną współpracę, dzięki której będą mogły połączyć swoją wiedzę i oferować rozwiązania najwyższej jakości. Partnerskie firmy będą korzystać z efektu synergii poprzez połączenie rozwiązań w zakresie szkła, ekranów cieniujących i usług doradczych, co pomoże ogrodnikom uzyskać lepszy klimat dla upraw prowadzonych w szklarniach.

Dostawca rozwiązań klimatycznych Svensson i dostawca zaawansowanego technologicznie szkła AGCULTURE mają podobne założenia, zgodnie z którymi ciągle dostarczają innowacyjne produkty i rozwiązania odpowiadających na potrzeby zgłaszane przez ogrodników prowadzących uprawy w szklarniach. Te wspólne założenia są podstawą tej współpracy.

Synergia i komplementarność ofert

– To partnerstwo dobrze wpisuje się w naszą strategię tworzenia lepszego klimatu dla ludzi i roślin w branży ogrodniczej. Dzięki współpracy z AGCULTURE dostrzegamy silną synergię w dostarczaniu rozwiązań oświetleniowych i klimatycznych dla właścicieli i budowniczych szklarni – mówi Anders Ludvigson, dyrektor generalny firmy Svensson.Svensson i AGCULTURE nadal sprzedają swoje produkty i usługi, jednocześnie integrując połączone rozwiązania ze swoim portfolio. Komplementarność tych dwóch produktów w zakresie oszczędności energii i poprawy jakości światła wewnątrz szklarni wraz z usługami doradczymi pozwoli na optymalizację jakości i plonów przy jednoczesnym obniżeniu kosztów energii.

– Badania pokazują, że nasze połączone produkty przynoszą ponad 23% dodatkowych oszczędności energii, przy tym samym poziomie wydajności i jakości, gdy są używane razem. Z tego powodu zdecydowaliśmy się pójść do przodu nawiązując współpracę i rozwijając globalną ofertę. Współpracowaliśmy z ekspertami firmy Svensson, aby zapewnić najbardziej kompletne rozwiązania, zgodne z naszą wizją – umożliwienie ogrodnikom poprawy jakości roślin i zwiększenia plonów przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia zasobów energii opartych na węglu – wyjaśnia Mohammad Shayesteh, dyrektor AGCULTURE.

Na podstawie informacji prasowej firm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zieleń to Życie 2023_Szkółki Kurowscy_fot. A-Cecot

Bylinowe migawki z międzynarodowych targów Zieleń to Życie 2023

Międzynarodowe Targi Roślin, Technologii Ogrodniczej i Architektury Krajobrazu ZIELEŃ TO ŻYCIE 2023, które gościły w Warszawie na przełomie sierpnia i września, przyniosły wiele nowości – z różnych dziadzin branży roślin ozdobnych. Między innymi zwracały uwagę [...]

FLORENSIS_10 (2023)
ICL Osmocote
Prestop 17Prestop 17
HortiAdNetHortiAdNet