ForumKwiatowe.pl kolejny raz wesprze WOŚP - uprawa, rozsada, nawożenie pomidorów, ogórków, papryki i innych warzyw - Pod Osłonami

PODosłonami.pl

De Ruiter baner 2
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

ForumKwiatowe.pl kolejny raz wesprze WOŚP

Druga niedziela stycznia to od blisko ćwierćwiecza wyjątkowy dzień. Jutro 24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. ForumKwiatowe.pl wspiera Fundację już 7. rok.

W tym roku zebrane pieniądze będą przeznaczone dla pediatrii, by wyposażyć oddziały podstawowe (umożliwi to zakup sprzętu dla większej ilości szpitali, także tych małych), a także na rzecz placówek geriatrycznych.

WOŚP nie osiągnęłaby takiego sukcesu, gdyby nie wolontariusze. W tym roku będzie ich 120 tys. Corocznie zwiększa się też grono darczyńców. ForumKwiatowe.pl wraz z firmą Victoria kolejny raz wspierają Orkiestrę. Kwiaty wręczane gościom Finału będą wykonane przez 30 florystów, którzy wspólnie przygotują 150 bukietów.

„Cieszymy się, że i my możemy się zaangażować w to wydarzenie i wesprzeć realizację celów Fundacji WOŚP. (…) Cieszy nas również możliwość propagowania idei dawania kwiatów, która pomimo długiej obecności w naszej kulturze i tradycji, coraz częściej zastępowana jest innymi gestami sympatii czy wdzięczności. Mamy nadzieję, obecność kwiatów w trakcie Wielkiego Finału będzie przypominać o tym, że to jednak kwiaty najpiękniej wyrażają nasze emocje…. Dlatego będą jego idealnym dopełnieniem, bo czego jak czego, ale emocji na Wielkim Finale nie brakuje!”

Źródło: forumkwiatowe.pl, wosp.org.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dzień Pomidora w miejscowości Wijewo

9 września br w Gospodarstwie Ogrodniczym pana Piotra Johna w miejscowości Wijewo odbyło się spotkanie poświęcone odmianom i ochronie pomidora w uprawie w tunelach foliowych. Organizatorami wydarzenia były firmy Hazera Poland, Koppert oraz Sativex. Zaprezentowano [...]

Florensis_Dianthus
Adagri_KANEMITE_29c_na wyklikanie
VISCOIN
Syngenta pelargonia
HortiAdNet