MIędzynarodowe Dni Otwarte firm Hazera i HMC Clause

PODosłonami.pl

Hezera 2 grudzien
Agro-Sorb 2020

‘Growing a new Era’ – ogrodnicze trendy podczas Międzynarodowych Dni Otwartych firm Hazera i HM.Clause

W ostatnich dniach września (od 28 do 30 września) firma Hazera zorganizowała Międzynarodowe Dni Otwarte 2021, w ścisłej współpracy z siostrzaną firmą HMC Clause.

Ze względu na nadal istniejące zagrożenie spowodowane przez Covid firma zdecydowała się zaprezentować pełen program w formule online z wycieczkami po polach pokazowych w czasie rzeczywistym, różnymi sesjami uprawowymi i technicznymi oraz spotkaniami – głównym ich tematem były odmiany warzyw hodowli firm Hazera i HMC Clause. W czasie Dni Otwartych nadano także  program typu talk-show, podczas którego poruszano aktualne tematy, takie między innymi jak praca i jej mechanizacja, rolnictwo przyszłości – jak będzie wyglądać branża w 2050 roku, trendy konsumenckie w świecie postcovidowym.

Mając na względzie potrzebę kontaktu z klientami firma wprowadziła platformę cyfrową, która jest świetnym rozwiązaniem na obecne czasy.

– Koncentrując się na technologii cyfrowej czujemy się tak, jakbyśmy rozpoczęli nową erę. Mimo że ta nowa era i platforma cyfrowa jest już z nami, to nie możemy się doczekać, aby spotkać się z Państwem za rok osobiście – przekazano w prasowym komunikacie firmy po zakończeniu Dni Otwartych.

Dla tych, którym nie udało się uczestniczyć w Dniach Otwartych pod koniec września nadal dostępne są bogate materiały – można uczestniczyć w wycieczkach w terenie, pokazach i innych wydarzeniach na www.hazera-events.com/opendays

Wybrane tematy przybliżymy Państwu wkrótce na naszym portalu.

 

2 komentarze do ‘Growing a new Era’ – ogrodnicze trendy podczas Międzynarodowych Dni Otwartych firm Hazera i HM.Clause

  1. / Odpowiedź

    LaXAnGmYMNCdVuk

  2. / Odpowiedź

    fZyxpBWgFEdcuo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Florensis_Dianthus
Adagri_KANEMITE_29c_na wyklikanie
Syngenta Poinsettia_33
HortiAdNet