Targi GreenTech Live & Online 2020 - w wersji wirtualnej

PODosłonami.pl

De Ruiter baner 2
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Kolejne targi w wersji wirtualnej – GreenTech Amsterdam 2020

Organizatorzy targów GreenTech po analizie bieżącej sytuacji dotyczącej epidemii koronawirusa zdecydowali o przesunięciu tradycyjnej wersji tej imprezy na czerwiec 2021. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się natomiast w przestrzeni wirtualnej pod nazwą GreenTech Live & Online 2020, w dniach 20-22 października. Światowe środowisko ogrodnicze połączy się tym razem wirtualnie, będzie wymieniać się wiedzą i informacjami na temat nowych rozwiązań w ogrodnictwie szklarniowym.

Targi w wersji online

Ze względu na niepewną sytuację epidemiczną na świecie organizatorzy stwierdzili, że mimo wcześniejszych planów nie są w stanie zapewnić odpowiedniej organizacji tegorocznych targów w tradycyjnej formule. Na światowym, ciągle rosnącym rynku ogrodniczym potrzebne są jednak takie wydarzenia. Targi GreenTech otrzymały już wsparcie wirtualnej edycji ze strony biznesu ogrodniczego. Wśród firm, które zostały sponsorami GreenTech Live & Online są m.in. Kubo, Priva, Ridder, Certhon, Pylot, Verkade, Peter Dekker, Visser, Signify, Dalsem, Heliospectra, Tungsram, Jiffy, Logitec Plus, Rijk Zwaan oraz Meteor.

Jak stwierdziła Mariska Dreschler, dyrektor GreenTech stwierdziła, organizatorów martwi, że nie mogą zorganizować rzeczywistych targów w tym roku, ale koncentrują się na tym, co można zrobić. Bardzo silnym dowodem na to, że istnieje potrzeba kontaktów w branży jest poparcie dla inicjatywy powołania wirtualnej platformy.

3-dniowe wirtualne targi GreenTech Live & Online będą obejmować m.in.:

  • Sesje wykładów emitowanych na żywo;
  • Prezentacje produktów;
  • Studio, emisja podcastów;
  • Konkurs nowości;
  • Łączenie online wystawców i gości.

Główne hasło październikowych targów „Podążaj za słońcem” oznacza, że program będzie dostosowany do różnych stref czasowych, tak aby dotrzeć do przedstawicieli branży ogrodniczej z całego świata.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dzień Pomidora w miejscowości Wijewo

9 września br w Gospodarstwie Ogrodniczym pana Piotra Johna w miejscowości Wijewo odbyło się spotkanie poświęcone odmianom i ochronie pomidora w uprawie w tunelach foliowych. Organizatorami wydarzenia były firmy Hazera Poland, Koppert oraz Sativex. Zaprezentowano [...]

Florensis_Dianthus
Adagri_KANEMITE_29c_na wyklikanie
VISCOIN
Syngenta pelargonia
HortiAdNet