Online Novelties Parade – nowości z holenderskiej giełdy kwiatowej

PODosłonami.pl

Gardenia
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Online Novelties Parade – nowości z holenderskiej giełdy kwiatowej

Online Novelties Parade, czyli Wirtualna Parada Nowości, odbędzie się w przyszłym tygodniu, w dniach 19 do 22 kwietnia 2021 r. To nowe wydarzenie, organizowane przez największą na świecie giełdę kwiatową Royal FloraHolland ma być dla uczestników branży roślin ozdobnych okazją do zapoznania się z najnowszymi produktami z różnych kategorii, takich jak: kwiaty cięte, rośliny doniczkowe, ogrodowe, balkonowo-rabatowe. W centrum uwagi znajdą się też innowacyjne koncepcje sprzedaży, a także globalne trendy, które wpływają na dobór oraz prezentację produktów kwiaciarskich znajdujących się w ofercie aukcji RFH, a więc – na międzynarodowym rynku.

Online Novelties Parade - promocja nowości kwiaciarskich, fot. RFH

Online Novelties Parade - wirtualna prezentacja nowości kwiaciarskich, fot. RFH

Czas pandemii i nowe metody promocji

Wirtualne wydarzenie, zamiast stacjonarnego to znak czasów pandemii koronawirusowej, a zarazem narzędzie promocji, które pozwala trafić z przekazem do szerszego grona odbiorców niż w przypadku targów organizowanych na terenie giełdy Royal FloraHolland.

Online Novelties Parade to wiosenna odsłona internetowych prezentacji organizowanych przez tę holenderską aukcję – w zastępstwie targów, które w normalnych latach odbywały się w marcu w Naaldwijk (podobnie, bo w sieci, promowano nowości po odwołaniu ubiegłorocznej listopadowej edycji targów Trade Fair Aalsmeer – zaproponowano Social Trade Fair).

W tym roku zaplanowano wprawdzie cyfrowe targi roślin ozdobnych w Naaldwijk (Digital Trade Fair Naaldwijk) w dniach 17 i 18 marca 2021 r., jednak zainteresowanie członków giełdy udziałem w tego typu wydarzeniu okazało się niewystarczające, toteż ostatecznie odwołano TFN 2021. Zapowiedziano jednak promocję produktów w innej formie, którą okazała się właśnie Wirtualna Parada Nowości.  

Nowości – siła napędowa branży

Od 19 do 22 kwietnia na stronie internetowej targów w Naaldwijk zostanie zaprezentowanych ponad 80 nowości (odmian roślin ozdobnych, nowych form produktów kwiaciarskich, a także koncepcji marketingowych), zgłoszonych przez hodowców, ogrodników, eksporterów będących członkami holenderskiej aukcji.  Zgłoszenia te zostaną jednocześnie zakwalifikowane do oceny w konkursie o Nagrodę Szklanego Tulipana (Glazen Tulp Award) 2022, którą przyzna giełda Royal FloraHolland.

Online Novelties Parade organizowana jest przez giełdę RFH w ścisłej współpracy ze specjalistą w dziedzinie trendów Romeo Sommersem.

Przygotowano m.in. prezentacje wideo, które pozwolą „na żywo” obejrzeć poszczególne nowości.

Równolegle do parady, w przyszłym tygodniu produkty te mają też być promowane w  mediach społecznościowych.

Oto wybrane nowości, które zostaną pokazane podczas Online Novelties Parade:

  • Kwiaty cięte

  • Rośliny doniczkowe

  • Rośliny ogrodowe

  • Koncepcje

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Florensis_Dianthus
Adagri_KANEMITE_29c_na wyklikanie
VISCOIN
HortiAdNet