Poinsettia Week Online, czyli internetowe prezentacje poinsecji firmy Dümmen Orange

PODosłonami.pl

De Ruiter baner 2
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Poinsettia Week Online, czyli internetowe prezentacje poinsecji

Firma Dümmen Orange organizuje wydarzenie pod nazwą „Poinsecjowy Tydzień Online”, którego start nastąpi za kilkanaście dni – 11 stycznia 2021 r. Hodowca ten zamierza – za pośrednictwem Internetu – podzielić się z klientami oraz innymi zainteresowanymi informacjami na temat nowości w swoim asortymencie poinsecji, a także trendami występującymi na rynku tych roślin.

Dümmen Orange organizuje internetowe wydarzenie dotyczące poinsecji (na zdjęciu - odmiana 'Premium Red'), fot. A. Cecot

Dümmen Orange organizuje internetowe wydarzenie dotyczące poinsecji (na zdjęciu - odmiana 'Premium Red'), fot. A. Cecot

O poinsecji – bez ograniczeń

W związku z pandemią koronawirusową i ograniczeniami, jakie ona niesie, Dümmen Orange organizuje – zamiast tradycyjnego, stacjonarnego Dnia Poinsecji, który co roku przypadał w 2. tygodniu stycznia – wydarzenie alternatywne, w formule online. Będzie ono dostępne dla wszystkich zainteresowanych z Europy, którzy mailowo (marketing.de@dummenorange.com) zgłoszą chęć uczestniczenia w „Poinsecjowym Tygodniu” i otrzymają dostęp do przygotowanych treści.

Jürgen Zwiehoff, zaprasza na Poinsecjowy Tydzień Online, fot. Dümmen Orange

Jürgen Zwiehoff zaprasza na Poinsecjowy Tydzień Online, fot. Dümmen Orange

Gwiazda betlejemska – bez tajemnic, cyfrowo

Zestaw informacji „Poinsecjowego Tygodnia Online” ma się rozpocząć od podsumowania sezonu 2020 dotyczącego produkcji i sprzedaży gwiazdy betlejemskiej, czyli wilczomlecza pięknego (Euphorbia pulcherrima). Organizatorzy zapowiadają codzienne dostarczanie Newsletteru „Poinsettia” z linkami do webinariów i filmików wideo na temat nowości asortymentowych, najważniejszych odmian (Dümmen Orange jest hodowcą m.in. grup Premium, Bravo, Viking) itd.

Komunikacja online, którą zintensyfikował COVID-19, odnosi się w przedsiębiorstwie Dümmen Orange, jak w wielu innych tego typu firmach, nie tylko do poinsecji – klientom udostępniane jest od wiosny br. coraz więcej treści w Internecie, rekompensujących bezpośrednie kontakty i pokazy roślin.

Hodowca ten planuje ponadto zorganizowanie w najbliższym czasie cyfrowej alternatywy dla swoich prezentacji na targach IPM Essen 2021, które zostały odwołane.

Źródło: Dümmen Orange

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dzień Pomidora w miejscowości Wijewo

9 września br w Gospodarstwie Ogrodniczym pana Piotra Johna w miejscowości Wijewo odbyło się spotkanie poświęcone odmianom i ochronie pomidora w uprawie w tunelach foliowych. Organizatorami wydarzenia były firmy Hazera Poland, Koppert oraz Sativex. Zaprezentowano [...]

Florensis_Dianthus
Adagri_KANEMITE_29c_na wyklikanie
VISCOIN
Syngenta pelargonia
HortiAdNet