Poinsettia Week Online, czyli internetowe prezentacje poinsecji firmy Dümmen Orange

PODosłonami.pl

OSRAM - FLUENCE - czerwiec

Poinsettia Week Online, czyli internetowe prezentacje poinsecji

Firma Dümmen Orange organizuje wydarzenie pod nazwą „Poinsecjowy Tydzień Online”, którego start nastąpi za kilkanaście dni – 11 stycznia 2021 r. Hodowca ten zamierza – za pośrednictwem Internetu – podzielić się z klientami oraz innymi zainteresowanymi informacjami na temat nowości w swoim asortymencie poinsecji, a także trendami występującymi na rynku tych roślin.

Czytaj dalej...
Dümmen Orange organizuje internetowe wydarzenie dotyczące poinsecji (na zdjęciu - odmiana 'Premium Red'), fot. A. Cecot

Dümmen Orange organizuje internetowe wydarzenie dotyczące poinsecji (na zdjęciu - odmiana 'Premium Red'), fot. A. Cecot

O poinsecji – bez ograniczeń

W związku z pandemią koronawirusową i ograniczeniami, jakie ona niesie, Dümmen Orange organizuje – zamiast tradycyjnego, stacjonarnego Dnia Poinsecji, który co roku przypadał w 2. tygodniu stycznia – wydarzenie alternatywne, w formule online. Będzie ono dostępne dla wszystkich zainteresowanych z Europy, którzy mailowo (marketing.de@dummenorange.com) zgłoszą chęć uczestniczenia w „Poinsecjowym Tygodniu” i otrzymają dostęp do przygotowanych treści.

Jürgen Zwiehoff, zaprasza na Poinsecjowy Tydzień Online, fot. Dümmen Orange

Jürgen Zwiehoff zaprasza na Poinsecjowy Tydzień Online, fot. Dümmen Orange

Gwiazda betlejemska – bez tajemnic, cyfrowo

Zestaw informacji „Poinsecjowego Tygodnia Online” ma się rozpocząć od podsumowania sezonu 2020 dotyczącego produkcji i sprzedaży gwiazdy betlejemskiej, czyli wilczomlecza pięknego (Euphorbia pulcherrima). Organizatorzy zapowiadają codzienne dostarczanie Newsletteru „Poinsettia” z linkami do webinariów i filmików wideo na temat nowości asortymentowych, najważniejszych odmian (Dümmen Orange jest hodowcą m.in. grup Premium, Bravo, Viking) itd.

Komunikacja online, którą zintensyfikował COVID-19, odnosi się w przedsiębiorstwie Dümmen Orange, jak w wielu innych tego typu firmach, nie tylko do poinsecji – klientom udostępniane jest od wiosny br. coraz więcej treści w Internecie, rekompensujących bezpośrednie kontakty i pokazy roślin.

Hodowca ten planuje ponadto zorganizowanie w najbliższym czasie cyfrowej alternatywy dla swoich prezentacji na targach IPM Essen 2021, które zostały odwołane.

Źródło: Dümmen Orange

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Targi IPM Essen 2023 odbędą się w dniach 24-27 stycznia; krajem partnerskim będzie tym razem Wielka Brytania (fot. Messe Essen)

Wracają styczniowe targi roślin ozdobnych IPM Essen!

Zbliża się kolejna edycja międzynarodowych targów IPM Essen, które w ciągu prawie czterech dekad istnienia, zyskały opinię najważniejszego tego typu wydarzenia w branży roślin ozdobnych. Impreza wraca po dwóch latach przerwy, spowodowanej pandemią koronawirusa. Najbliższą [...]

Florensis_Dianthus
TSW 23
HortiAdNet