Połączenie firm Royal Brinkman i Berg Hortimotive

PODosłonami.pl

De Ruiter baner 2
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Połączenie Royal Brinkman i Berg Hortimotive

Międzynarodowy dostawca produktów i usług dla profesjonalnego ogrodnictwa, firma Royal Brinkman, przejmuje przedsiębiorstwo Berg Hortimotive. Transakcja ta pozwoli oferować rozwiązania odpowiadające rosnącemu zapotrzebowaniu na specyficzne rozwiązania logistyczne.

Połączenie firm Royal Brinkman i Berh Hortimotive

Ton van Mil, dyrektor generalny firmy Royal Brinkman, odnosząc się do transakcji podkreślał, że firma przewiduje rosnące zapotrzebowanie na kompleksowe rozwiązania logistyczne ze względu na ekspansję i internacjonalizację ogrodnictwa oraz ogólne problemy z siłą roboczą.

W ciągu ostatnich kilku lat Berg Hortimotive koncentrował się na doskonaleniu swojej organizacji. Jej dyrektor generalny Bas Lagerwerf  informował, iż firma ta jest gotowa do zwiększenia produkcji i dalszego rozwoju innowacji logistycznych. Jest to zgodne ze strategią innowacji Royal Brinkman, która opiera się na przewidywaniu rozwiązań dla ogrodnictwa, we współpracy z klientami i dostawcami.

Berg Hortimotive, zatrudniający 70 pracowników, pozostanie w De Lier (Holandia) i będzie kontynuował swoją działalność niezależnie, pod obecną nazwą. Wszyscy klienci, dealerzy i sprzedawcy mogą nadal liczyć na usługi, do których są przyzwyczajeni w Berg Hortimotive. Obecne kierownictwo (Bas Lagerwerf i Nico Bikker), będzie kontynuować bieżące zarządzanie firmą.

W oparciu o swoją strategię Berg Hortimotive jest przekonany, że aby skutecznie wprowadzać na rynek nowe produkty i innowacje, potrzebna jest określona wielkość firmy. Silna organizacja, taka jak Royal Brinkman, z dużą międzynarodową siecią sprzedaży, jest doskonałym rozwiązaniem dla Berg Hortimotive. Poprzez zwiększenie produkcji i innowacji, zarówno Royal Brinkman jak i Berg Hortimotive realizują swoje globalne ambicje.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dzień Pomidora w miejscowości Wijewo

9 września br w Gospodarstwie Ogrodniczym pana Piotra Johna w miejscowości Wijewo odbyło się spotkanie poświęcone odmianom i ochronie pomidora w uprawie w tunelach foliowych. Organizatorami wydarzenia były firmy Hazera Poland, Koppert oraz Sativex. Zaprezentowano [...]

Florensis_Dianthus
Adagri_KANEMITE_29c_na wyklikanie
VISCOIN
Syngenta pelargonia
HortiAdNet